r.

W NIP’ie bez zmian.

W drużynie Counter-Strike: Global Offensive reprezentującej barwy Ninjas in Pyjamas nie dojdzie do zmian. Zapraszam do newsa po więcej informacji.

W drużynie Counter-Strike: Global Offensive reprezentującej barwy Ninjas in Pyjamas nie dojdzie do zmian – tak powiedział serwisowi Aftonbladet Emil “HeatoN” Christensen.

Wszyscy szukają łatwych rozwiązań – przyznał HeatoN. – Rozwiązaniem naszego problemu nie jest ściągnięcie nowego zawodnika, ono leży nieco głębiej. Po tylu przegranych finałach u naszych graczy pojawiła się pewna bariera w psychice, którą musimy w jakiś sposób przezwyciężyć – zaznaczył założyciel NiP-u.

Plotki o tym, że Ninjas in Pyjamas może planować zmianę w składzie pojawiły się także w związku z nadchodzącym turniejem rangi “major” – ESL One Cologne 2015. Przed dwoma ostatnimi zmaganiami najwyższej rangi dokonywano wymiany zawodnika. Spodziewano się, że z powodu słabszych wyników i tym razem zostanie podjęta taka decyzja.

Powtarzam to od kilku miesięcy: potrzebujemy zwycięstwa w jednym turnieju i znów będziemy siłą, z którą inni będą się musieli liczyć – stwierdził Emil Christensen. – Wtedy powróci nasza pewność siebie, a każdy wie jak trudna jest gra przeciwko NiP-owi, gdy pewności nam nie brakuje.

Tutaj znajdziecie pełną wersję rozmowy z HeatoNem.