r.

Titan skontraktowało ScreaMa!

Ku zdziwieniu wszystkich, organizacja Titan opublikowała post, że Adil "ScreaM" Benrlitom został przetransferowany z G2 do Titan. Dlaczego? Nikt o tym nie wie.

Belgijski zawodnik został umieszczony w składzie zamiast bardzo dobrego członka, jakim był Mathieu “Maniac” Quiquerez. ScreaM swój pierwszy mecz dla zespołu Titan zagra w piątek podczas DreamHack w Sztokholmie.

Belg reprezentował już organizację Titan, a było to naprawdę niedawno, bo w styczniu roku 2014. Kilka miesięcy później ScreaM chciał wrócić do Titan, kiedy KQLY został zbanowany i poszukiwali piątego członka na zmianę, ale to jednak RPK został wybrany w to miejsce i historia Belga potoczyła się inaczej – aż do teraz.

ScreaM powraca do Titan

Podczas pobytu w drużynie Kinguin/G2 tak naprawdę nic nie osiągnął. Zajął 5 miejsce na ESL ONE w Kolonii i wygrał Gaming Paradise, lecz to był mały turniej. Jego ostatni występ dla zespołu miał miejsce podczas DreamHack w Londynie, gdzie skończył na 5 miejscu, przegrywając w fazie grupowej z TSM oraz CW.

W jednym z wywiadów ScreaM powiedział, że odchodzi od G2 z powodów osobistych, których tak na prawdę nie chce innym ujawniać. Podziękował także całej organizacji Kinguin, jak i G2 za całą współpracę.

Titan, które o godzinie 12:30 w piątek będzie walczyć przeciwko Skyred, HellRaisers oraz Vexed Gaming w grupie B, wygląda obecnie tak:

Kévin “Ex6TenZ” Droolans
Cédric “RpK” Guipouy
Richard “shox” Papillon
Edouard “SmithZz” Dubourdeaux
Adil “ScreaM” Benrlitom

Wyjazd Benrlitoma pozostawia zespół G2 z niepełnym składem miesiąc przed ważnym turniejem. Gamers2 wypowiedziało się jedynie, że w krótkim czasie kogoś zakontraktują i nie wykluczają, że może to być ktoś spoza Europy.

Drużyna Gamers2 wygląda obecnie tak:

Mikail “Maikelele” Bill
Håvard “rain” Nygaard
Ricardo “fox” Pacheco
Dennis “dennis” Edman

Nikola “LEGIJA” Ninić (trener)