r.

Tapety drużyn CS:GO – Znajdź ulubioną!

Każdy gracz w CS:GO, lub innej gry, w pewnym momencie w jakimś stopniu chce utożsamić się z grą w którą gra. Każdy gracz traci bardzo dużo czasu na gry komputerowe. To jest pasja, a keidy ktoś ma pasję, chce ją pokazać! Zobacz jak wyglądają tapety prezentowane poniżej!

Jeżeli chodzi o tapety i pasję, to każdy z nas potrafi docenić kawałek dobrej sztuki, a tapety które możecie zobaczyć poniżej, bez wątpienia są dobrze wykonane i sam nie mam nic przeciwko aby zastąpić swoje własne tło ekranu jedną z nich, a więc zapraszam do oglądania!

Tapety drużyn CS:GO

Wykonanie tapet jest bardzo dobre, na pierwszym planie widać logo drużyny, a poniżej w tle to samo logo, jednak wygląda ono jak gdyby było wtopione w lód i porysowane. Lekko kamienne wykończenie (bądź lodowe) oraz kolory które są dobrze dopasowane do tych które oryginalnie występują w logo, nadają tym tapetom charakteru!
CS:GO Tapeta

CS:GO Tapeta

CS:GO Tapeta

CS:GO Tapeta

CS:GO Tapeta

CS:GO Tapeta

CS:GO Tapeta

CS:GO Tapeta

Podsumowanie

Co sądzicie o tapetach któe widać powyżej? Ja uważam że są bardzo dobrze wykonane, czekam na wasze odpowiedzi w komentarzach! Może ktoś z was już kiedyś widział te tapety? Zostały przeze mnie znalezione na reddicie, skąd zostałem odesłany bezpośrednio na imgur. Źródło poniżej.
Źródło: Imgur

[latest_posts category=”counter-strike” count=”6″]