r.

Sposób na zarabianie dzięki CS:GO!

Skaczesz po ruletkach, jackpotach albo po popularnych podróbkach CSGODouble i ciągle szukasz sposobu na zdobycie najnowszych skinów? Postaram się Wam to ułatwić i pokażę sposób wynaleziony osobiście przeze mnie. Nie dotyczy on ruletek, jackpotów, csgodouble itd.

Sposób jest oparty na hazardzie, więc jeżeli nie masz 18 lat, to używasz go na własną odpowiedzialność. Pamiętajcie, że portal nie namawia do grania na stronach hazardowych, a jedynie edukacyjnie podaje sposoby.

Sposób na zarabianie

Sam sposób na zarabianie nie jest trudny do wykonania, ale wymagał ode mnie troszeczkę czasu, żeby go wymyślić. Został on opracowany na stronie egb.com i tylko (prawdopodobnie) na niej jest do wykonania. Zaczynajmy!

Rejestracja

Pierwszym, ale dosyć ważnym punktem, jest samo zarejestrowanie się na owej stronie. Ową czynność możemy zrobić, wchodząc pod TEN link, a następnie klikając zakładkę “Registration”. Punkty są dosyć łatwe do uzupełnienia, ale jeżeli ktoś by czegoś nie rozumiał, to jest możliwość zmiany języka strony na Polski.

przyciski

Depozyt

Okej – kiedy już się zarejestrowaliśmy, wypadałoby coś wpłacić. Strona udostępnia szeroki zakres płatności, więc nie wydaje mi się, żeby ktoś miał problem z doładowaniem jakichkolwiek pieniędzy. Strona pozwala doładowywać fundusze już od 1$, a w przeliczeniu na złotówki wynosi to 4,20.  Wpłatę wykonujemy, klikając “Make a deposit” albo “Dokonaj depozytu”. Oczywiście, im większa wpłacona suma, tym mniejsze ryzyko przegranej oraz możliwość jeszcze większych wygranych.

depozyt
Sposób na zarabianie

Wreszcie przeszliśmy do najważniejszej sprawy w dzisiejszym artykule – czyli do samego sposobu na zarabianie. O co w tym chodzi? Czy jest tu kolejny haczyk? Nie! Jedyne co, to chciałbym przypomnieć, że sposób nie gwarantuje w 100% pieniędzy, ale jest bardzo duża szansa. Dodatkowo chciałbym dodać, że hazard jest od 18 lat i nie zalecam grania w niego osobom niepełnoletnim.

Powiedzmy, że doładowaliśmy 10 dolarów, a według mnie jest to adekwatna suma, żeby zacząć zarabiać. Nazwiemy ją “bezpieczną”. Posiadając sumy niższe niż w/w 10 dolarów, trudniej będzie nam się dorobić, ale to nie skreśla tego, czy się uda.

Teraz w sumie najłatwiejsza sprawa – wyczekujemy meczu np. 90% do 10% (procenty możemy sprawdzić na csgolounge.com), a następnie wchodzimy na egb.com i wybieramy mecz. Dzisiaj możemy podać dobry przykład dzięki spotkaniu pomiędzy Luminosity a KeyD, gdzie procenty są 96% do 4%, a to idealna szansa, żeby trochę zarobić.

mecz

Co robimy? Kiedy jesteśmy już na egb.com, wystarczy, że znajdziemy w/w mecz.

spotkanko

Cały sposób polega na obstawianiu pistoletówek na faworytów, a tym razem bezkonkurencyjnie są nimi zawodnicy z Luminosity. Wchodzimy w zakładkę: “will win 1st round on map 1”, a następnie obstawiamy dowolną sumę na Luminosity, które posiada obecnie kurs 1.3 co jest bardzo atrakcyjne, jak na tak małe ryzyko. Jeżeli posiadamy 10 dolarów, polecałbym obstawić 5 dolarów – chociażby na dzisiejsze spotkanie.

Jest to mecz BO5, więc będą minimalnie 3 mapy, a to oznacza, że możemy obstawić aż 6 pistoletówek i zyskać 9.50 dolara, jeżeli Luminosity wygrałoby każdą z nich. Taki byłby zysk przy ciągłej stawce 5 dolarów.

I to koniec całej filozofii ze sposobem na zarabianie. Przyznajcie, że to nie było takie trudne co? Teraz wystarczy obstawić mecz i czekać! Dodatkowo, poniżej przedstawiam Wam mojego screena z dwóch poprzednich dni, w których eksperymentowałem dany sposób.

A czy Wy użyjecie tego sposobu? Dajcie znać w komentarzach! 🙂

Screenshot 2016-01-10 14-36-10
[latest_posts category = “counterstrike” count = “6”]