r.

Jak skutecznie smurfować?

Pamiętacie gry, w których któryś z przeciwników miał staty 36/0/5 i dostawaliście szału? Nie będziemy rozwodzić się, czy  miał on cheaty, czy był on po prostu "smurfem". Co powiecie na podobną praktykę? Jak to najlepiej zrobić? Kim jest "smurf"? Zajmiemy się dziś tym zagadnieniem!

Przeczytaj na How2Play w dziale CS:GO jeszcze:

Artykuł

Wyjaśnijmy sobie znaczenie słowa “smurf” – jest to gracz, który posiada staż i konto w danej grze na wysokim poziomie (Global Elite przykładowo) i stworzył nowe konto na jak najniższym poziomie (np. Silver 1).

By sprawnie smurfować, musimy mieć umiejętności, no i drugie konto. Najpierw musimy wbić 3 poziom, by móc grać turniejowe. Jak najszybciej to zrobić? Możecie poczytać o tym tutaj.

Co zrobić, by wpaść do jak najniższej rangi?

565487157_preview_W153ExSWszystkie rangi w CS:GO

Musimy grać najsłabiej, jak tylko się da. Obowiązkiem jest przegranie pierwszej turniejowej gry. Trudno będzie zdobyć Silver 1 bez tego. Postarajcie się używać broni, których nie znacie/ogarniacie, aby grać jak najgorzej. Używajcie Zeusa, Negeva czy Bizona, który strzela gwoździami. Możemy również wyłączyć celownik komendą crosshair 0 (crosshair 1 włącza go z powrotem). Musicie mieć też na uwadze innych graczy. Starajcie się być mili i wspominać o tym, że jesteście nowymi graczami i nie do końca wiecie, jak grać. Inaczej mogą Was bez problemu wyrzucić z gry!

Kiedy się tam dostaniecie, starajcie się wszystkiego nie wygrywać, bo wrócicie do swojej poprzedniej rangi. To tyle, postarajcie się nikomu nie zepsuć humoru i przyjemności z rozgrywki! Bądźcie mili i pamiętajcie, komunikacja i teamwork zawsze pomagają!