r.

Dziennik betowania #12

Dwunaste wydanie dziennika betowania, który pokazuje, w jaki sposób obserwować mecze, a potem je obstawiać! (obstawianie +18)

Podsumowanie dnia wczorajszego:

Wczoraj stracilismy wszystko. Jeden mecz odwołano, a dwa przegraliśmy.

Bety przegrane:


  • HellRaisers lost
  • A.Auth lost

Zaczynamy kolejny dzień!

EB VS EPIPHANY

Mecz jest mocno jednostronny, ale zawsze zdarzają się przypadki, dlatego nie oddajemy go w 100% dla EB w analizie. Jest to tak naprawdę mecz trochę niższej ligi, ale nadal opłaca się go obstawić. eB pokazywało ostatnio fajną formę, dlatego oddaję ten bet dla nich.

PITER VS PH

Ciekawy mecz, będzie się dużo działo. Niestety Pitersi są znani z sporych throwingów, ale dzisiaj będę oczekiwał od nich solidnej gry. PH ostatnio mało pokazywało, dlatego nie wiem, dlaczego jest taki równy procent. Dzisiaj wygra Piter.

EVOLUTION VS DOBRY & GAMING

Powtarzam to już od kilku meczy. Chłopacy z DG muszą pokazać skilla, żeby ktoś ich zechciał. Dlatego dzisiaj się nie waham i postawię na DG, chociaż jak każdy wie, Evolution ma szansę. Dzisiaj wygrają Polacy.

ROCCAT VS CAZ

Roccat to nowopowstała drużyna w CS:GO, ale to nic! Chłopaki naprawdę coś pokazują, chociażby to, że potrafią grać. Dzisiaj nie liczę na niespodzianki. Dzisiaj wygra Roccat.

PROPERTY VS HR

Według mnie jednostronny mecz dla HellRaisers. Property po prostu nie ma jak się im postawić. Dzisiaj wygra HellRaisers.

TSM VS PENTA

TSM z cadiaNem mieszają w esporcie. Na IEM-ie pokazali, że potrafią grać. Nie patrzę tutaj na mocniejsze EnVy, które po prostu zaorało. Gdyby to było BO1 miałbym wachania, ale tutaj będzie się liczyć czysty skill i taktyki. Także dzisiaj wygra TSM.

FSID3 VS INFINITYG

Sam nie wiem dlaczego, ale w kiedy spojrzę na znaczek FlipSid3 wiem, że wygrają. Tak bardzo podoba mi się styl ich gry i ogólnie całego uplanowania, że mam mało wachań, żeby na nich stawiać. Wygrywali sporo razy nawet z gigantami jeszcze kilka lat jeżeli nic się nie rozpadnie i będą straszyć. Dzisiaj bez wahania wygra Flipsid3.

NME VS VENOM

Nocne mecze są bardzo ryzykowne, ale dzisiaj nie będę liczył na niespodzianki. Venom potrafi coś ugrać, ale nie jest tak mocne jak NME. Z małym wahaniem podjąłem decyzję, że dzisiaj wygra NME.

Pamiętaj o tym, że obstawiasz na własną odpowiedzialność i portal nie odpowiada za Twoje stracone skiny. Artykuł jest stworzony w celu czysto edukacyjnym i bardziej jako test, czy przyjmie się taki typ informacji na portalu. Strona pod żadnym względem nie namawia do hazardu, a jedynie pokazuje, jak nauczyć się obserwowania meczów CS:GO.