r.

Dziennik betowania! #1

Witajcie! Wczoraj zapytaliśmy Was, co chcielibyście czytać. Spora liczba osób odpowiedziała, że właśnie takiego codziennego betowania. Dzisiejszy dziennik będzie jedynie sprawdzeniem, jak to się przyjmie, wiec to tylko od Was zależy, czy dalej będzie on prowadzony.

Pierwszym meczem, jaki chcę opisać, będzie Piter vs 7sway;

Wyżej wymieniony mecz można nazwać prawie derbami Rosji. Pitersi w dzisiejszym meczu są faworytami, w ostatnich grach gładko wygrywali z 7sway. Sporo większy procent leży po stronie Pitersów, chociaż drużyna jest znana z throwania meczy. Dlatego dzisiaj polecam dać mid beta na Pitersów.

Następny mecz to Volgare vs SpaceS

Mecz jest bardzo 50-50, chociaż aż o 40% więcej znajduje się na koncie drużyny SpaceS-ów. Jeżeli zależy Wam na pewnych wygranych, po prostu ominąłbym ten mecz. Dla ryzykantów mini bet dla Volgare – choć naprawdę jest spore ryzyko.

TSM vs E-FRAG

Mecz jest po prostu jednostronny, krótko i treściwie opiszę tutaj grę. TSM jest drużyną światowego poziomu, nieraz nawet eliminowała Virtusów z rozgrywek. Nie oczekuję tutaj zaskoczenia. High na TSM.

Orbit vs InfinityG


Mecz jest tak naprawdę niespodzianką dla wszystkich. Drużyny się nie znają, ale każdy, kto się tym interesuje – wie, na co stać drużynę Orbit. InfinityG nie ma jeszcze rozegranych dużej ilości rozgrywek, żeby oceniać ich możliwości. Dowiemy się więcej po tym meczu, sam będę ich dokładnie obserwować. Polecam: MID Orbit.

Piter vs  Kinguin


Jest to spotkanie dwóch największych throwerów i ludzie naprawdę boją się, że stracą na tym meczu skiny. Kinguin tak naprawdę to świetna ekipa. Scream i Maike to zawodnicy, którzy potrafią namieszać w grze i wygrać całą prawie sami. MID na Kinguiny.

mouz vs Penta


Derby Niemiec! Będzie to ciekawy mecz, ponieważ Troubley (Penta) jest bardzo dobrym zawodnikiem i potrafi sam wygrywać rundy. Mouz już wiele razy rywalizowało z Penta i tylko w jednym starciu nie wyszli zwycięsko. Penta to już troszeczkę zapomniana drużyna, która odpuściła i mało walczy. High na mouz.

FlipSid3 vs TA

 
Flipside to super drużyna, która naprawdę zaskakuje. Na IEM’ie w Katowicach osiągnęli 8 miejsce, co i tak było ogromnym sukcesem dla nich, bo raczej nikt się tego nie spodziewał. TA to stara drużyna  LQQMPP. Wcześniej nic takiego dobrego nie pokazywali i teraz też zapewne nie pokażą. HIGH na FSid3.

Pamiętaj o tym, że obstawiasz na własną odpowiedzialność i portal nie odpowiada za Twoje stracone skiny. Artykuł jest stworzony w celu czysto edukacyjnym i bardziej jako test, czy przyjmie się taki typ informacji na portalu. Strona pod żadnym względem nie namawia do hazardu, a jedynie pokazuje, jak nauczyć się obserwowania meczów CS:GO.