Counter Strike r.

6 Przykazań – Czego nie robić aby wygrywać?

Specjalnie dla Was znaleźliśmy i przygotowaliśmy 6 przykazań, jak postępować, aby zacząć wygrywać w CS:GO - Skill gwarantowany!

Jeżeli chodzi o to jak lepiej grać w CS:GO – to większość z nas przegrywa nie przez to że umie za mało, lub strzela za słabo, ale przez to że wykonujemy pewne określone czynności które nie pozwalają nam efektywnie grać, poniżej znajdziecie 6 przykazań które z pewnością pozwolą wam skutecznie wyeliminować popełniane błędy!

6 przykazań – jak nie grać gorzej? Czego nie robić?

  1. Nie forsuj broni! Forsowanie broni w każdej rundzie może spowodować że twoja ekonomia będzie cały czas na złym poziomie, lepiej przeczekać jedną rundę – zagrać eco, aby potem kupić pełne wyposażenieg1384199734815906943
  2. Nie zabijaj! Zabijanie towarzysza po tym jak przez przypadek on w ciebie strzeli może skończyć się tragicznie, lepiej to przeboleć. Zabicie kolegi z drużyny może skończyć się tym że co rundę będziecie się nawzajem zabijać dopóki któregoś z was nie wyrzuci.
  3. Nie biegnij! Biegnięcie po fragi po podłożeniu bomby często kończy się tragicznie, z wygranej rundy możesz zrobić przegraną grę.cd6
  4. Nie rushuj! kiedy grasz na przeciwnika który gra eco – to także zazwyczaj kończy się źle, mimo tego że przeciwnik ma tylko pistolet i część wyposażenia, to w momencie kiedy dasz mu się zabić nie tylko stracisz swoje wyposażenie, ale także oddasz broń przeciwnikowi – pomyśl o tym!
  5. Nie poświęcaj swojego czasu i nerwów na to aby obwiniać przeciwnika o oszukiwanie!, zajmij się grą. Trenuj, tak aby nawet cheater nie miał z tobą szans!
  6. Nie poświęcaj czasu ani nerwów na to aby oskarżać swoją drużynę! Twoja drużyna może nie potrafić grać, tak jak powyżej! Zajmij się grą! Przyj do przodu!483054589_preview_CSGO Funny Meme

Podsumowanie

Stosując się do porad które są wymienione powyżej, będziesz nie tylko graczem dobrym, ale także kulturalnym który nie będzie wdawał się w niepotrzebne sprzeczki ze swoją drużyną lub drużyną przeciwną!
Co wy na to? Czy te 6 przykazań wam pomogło? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Reddit!

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]