Battlerite r.

Nowy tryb w Battlerite!

Denerwowało Was to, że ryzykowaliście utratą cennych punktów rankingowych za każdym razem, kiedy chcieliście wypróbować nowego bohatera? Koniec z tym! Właśnie zapowiedziany został tryb, który nie będzie w żaden sposób związany z rankingiem!

Wielu ludzi frustrował fakt, że kiedy chcieli wypróbować nową postać, musieli zmuszać się do gier z botami lub ryzykować zdobytymi ciężką pracą punktami. Stunlock Studios odpowiednio na to zareagowało, zapowiadając kilka nowości do gry!

“Niektórych z Was mogła zawieść dostępność tylko trybu rankingowego, przez co nie mogliście swobodnie grać tymi postaciami, z którymi jeszcze się nie obeznaliście. Posłuchaliśmy Waszych próśb i w nadchodzącym patchu dodamy możliwość grania zwykłych rozgrywek. Dodatkowo wprowadzamy opcję, która pozwoli Wam czekać i w kolejce 2v2, i w kolejce 3v3 jednocześnie. Mamy nadzieję, że pozwoli to na bardziej casualową grę, bez zamartwiania się swoją liczbą punktów.

Od następnej aktualizacji wystarczy wybrać tryb zwykły lub rankingowy i zdecydować, czy chcemy oczekiwać w kolejce 2v2, 3v3 czy też obu.

Bawcie się dobrze!”

Co sądzicie o tym posunięciu? Podoba Wam się fakt, że twórcy bacznie czytają opinie graczy i starają się do nich dostosowywać?