Battlerite r.

Battlerite – nowi bohaterowie?

Wczesna wersja Battlerite'a dopiero co miała swój debiut na Steamie, a my już mamy informacje na temat nowych postaci!

W grze aktualnie znajduje się piętnastu bohaterów – każdy o innej, unikatowej mechanice. Twórcy nie mają jednak zamiaru zamknąć się na tej liczbie. Jeden z współtwórców Battlerite’a, Martin Lövgren, zapowiedział, że następnych dwóch championów możemy spodziewać się już pod koniec października!

“Nie mogę jeszcze nic o nich powiedzieć, ale sądzę, że na początku października powinniście spodziewać się oficjalnych teaserów i prezentacji. Niedługo po tym postacie te będą już dostępne w grze.”

Okazuje się, że w oficjalnej prezentacji rozgrywki (jeżeli jeszcze jej nie widzieliście, zobaczcie ją tutaj – Click!) pojawiają się bohaterowie, których wciąż nie ma w grze!

Battlerite nowi bohaterowie

Battlerite nowa postać

Chociaż całkowitej pewności nie będziemy mieć aż do oficjalnych trailerów postaci, spora część graczy zaczęła już snuć własne teorie spiskowe. Jeden z użytkowników Reddita twierdzi, że postacie te mogą być zaczerpnięte z uprzedniej gry Stunlock Studios, Bloodline Champions.

Harbinger

Pierwszym domniemanym bohaterem ma być Harbinger – silny mag o niskiej mobilności i zdolnościach telepatycznych. W jego kicie przewiduje się między innymi silence, grab, kradzież życia i potężne obrażenia.

Seeker

Jeżeli myślicie, że Poloma jest OP, na widok Seekera raczej nie będziecie zadowoleni. Wyobraźcie sobie umiejętność, która pozwala wam na podwójne rzucanie pozostałych skilli bez żadnych ograniczeń!

Aby domniemania autora nie były tylko częścią jego wyobraźni, rzućcie okiem na poniższe ikony, które od dłuższego znajdują się już w plikach gry. Czy Harbinger i Seeker mogą być czymś więcej niż tylko częścią teorii spiskowej?

Harbinger ikony

Co myślicie o powyższych bohaterach? Mają szansę zaistnieć w Battlericie?