Wyłącz AdBlocka

amumuadblock

Drogi Czytelniku – jak pewnie zauważyłeś okresowo odpalamy na stronie blokadę AdBlockową. Nikt nie lubi reklam – my również czasem nie możemy patrzeć na własny serwis obklejony banerami jak słup ogłoszeniowy, jednak to zło konieczne. Mimo że 100% treści serwisu jest za darmo, to niestety za darmo on nie funkcjonuje, a reklamy to jedyne źródło jego utrzymania. Płacimy ZUS, nie unikamy podatków, bulimy za serwer, rozdaliśmy niemalże 1000 nagród w naszych konkursach. Dziennie piszemy ponad 20 newsów, a w redakcji znajduje się niemalże 30 młodych redaktorów tworzących treści, którzy poświęcają swój wolny czas na pisanie dla Was.


Jeśli odwiedzasz portal codziennie, bardzo Cię prosimy o wyłączenie AdBlocka i przełknięcie gorzkiej pigułki w postaci reklam. Zyskamy zarówno my, jak i Ty, gdyż będziemy mogli dla Ciebie tworzyć lepsze treści. W przypadku, gdy decydujesz się pozostać przy blokadzie reklam – szanujemy ten wybór i zachęcamy do czytania konkurencyjnych portali, choć mamy nadzieję, że kiedyś jeszcze do nas wrócisz i zmienisz decyzję.


Mamy świadomość również, że pewna grupa czytelników bez problemu obejdzie naszą blokadę; jest ona zrobiona przede wszystkim dla stałych fanów i tych, którzy z przyzwyczajenia mają odpalonego AdBlocka, aby zwrócić uwagę na miejsce, które codziennie odwiedzają. Obchodząc blokadę, zadaj sobie jednak pytanie – z kim walczysz? Nie jesteśmy korporacją, nie posiadamy kapitału zagranicznego, nie kontroluje nas żaden rząd czy instytucja. Jesteśmy zupełnie jak Ty – młodzi, ambitni, próbujący stworzyć miejsce, w którym będziemy realizować własne pasje, a zarazem dostarczać tysiącom ludzi ciekawe treści.


Wyłącz AdBlocka i odśwież stronę. Z pewnością skutki tej decyzji gdzieś do Ciebie wrócą w postaci ciekawego newsa, braku literówek czy konkursu o atrakcyjne nagrody.