Współpraca

Portal How2Play istnieje od lipca 2011 roku. Zaczynaliśmy jako blog i takowa forma narracji naszych artykułów istnieje do dziś. Właśnie za autentyczność i pasję czytelnicy cenią nas najbardziej. Nie walimy ściem, szerokim łukiem omijamy poprawność polityczną i “mówimy, jak jest”. Posiadamy wiele udanych współprac z producentami sprzętowymi oraz wydawcami gier, które opierają się na spersonalizowanych kreatywnych kampaniach reklamowych.

Nasz mail: how2playoffice@gmail.com

Garść statystyk

yes-sir

How2Play według Alexa.com: alexa.com/siteinfo/how2play.pl

Wizyty na targach i eventach

Chętnie bierzemy udział w targach bądź eventach gejmingowych, z których relacja oczywiście trafia na nasz portal, a także do mediów społecznościowych. Do tego celu oczekujemy jednak przynajmniej dwóch akredytacji medialnych, a także zapewnienia redaktorom przejazdu, wyżywienia i ewentualnego noclegu. Możemy wtedy zapewnić relację wideo, a także fotogalerię czy relację tekstową.

Chętnie również wejdziemy we współpracę przy większych kampaniach reklamowych – w końcu mamy kontakt z szeroką grupą zainteresowanych odbiorców.

Współpraca dla producentów

auto

Oczywiście zajmujemy się recenzowaniem wszelakiego sprzętu dla graczy. Nasze recenzje są rzetelne i przystosowane do języka naszych czytelników. Testowany sprzęt nie dostaje nudnych sztampowych opisów, które obecnie są zmorą w Internecie. Jest to idealna okazja, aby producent za naszym pośrednictwem pokazał swój produkt szerszej publice. Posiadamy jednak dżentelmeńską umowę między producentami a czytelnikami: nie recenzujemy produktów słabych i nie naciągamy ocen. Jeśli uważamy, że dany sprzęt zasługuje na ocenę poniżej 5/10, to pozostawiamy decyzję o publikacji podmiotowi, które do nas wysłał dany produkt – oczywiście w takim przypadku odsyłamy otrzymane przedmioty. Taką praktyką nie oszukujemy naszych czytelników, jak i jesteśmy fair wobec producentów sprzętowych. 

W recenzji zawrze się nie tylko szeroki opis produktu, ale także film z unboxingiem, podsumowanie plusów i minusów sprzętu oraz ocena w skali od 1 do 10 i możliwość otrzymania znaku jakości How2Play.

polecamy

Oferujemy również wszelakie formy promocji produktów w formie kreatywnej reklamy lub konkursów w przypadku, których producent zyskuje od 500 do 5000 polubień na własnym fanpage’u.

W przypadku współpracy oczekujemy rozliczenia pieniężnego lub po prostu barteru w postaci sprzętu, który trafia do naszych czytelników lub dla redaktorów poświęcających swój czas na tworzenie treści na portalu. Nie jesteśmy chciwi, nie oczekujemy cudów, prosimy jednak o poważne propozycje, na których skorzystają obie strony.

W przypadku chęci współpracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 790 296 798 lub e-mail how2playoffice@gmail.com, zaczynając tytuł e-maila od [Współpraca].

Dotychczasowe współprace sprzętowe

Współpraca z dystrybutorami i reklamodawcami

wspolpraca

Oczywiście jako portal realizujemy kampanie reklamowe! Jeśli chcesz wypromować swój produkt/markę wśród młodych graczy, to trafiłeś w idealne miejsce! Nasze kampanie reklamowe są niezwykle kreatywne i nie opierają się jedynie na wrzuceniu banerów na stronę. Artykuły sponsorowane, marketing szeptany, niestandardowe działania – wszystko w jednym pakiecie, aby zmaksymalizować efekty kampanii dla klienta. Znamy naszych czytelników i wiemy, jak się z nimi komunikować. Koniec ze sztampową i nieskuteczną formą reklamy! Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

W przypadku chęci współpracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 790 296 798 lub e-mail how2playoffice@gmail.com, zaczynając tytuł e-maila od [Współpraca].

Dotychczasowe współprace z dystrybutorami i reklamodawcami