Project A (Valorant) r.

Valorant – lista postaci wraz z umiejętnościami

Przed nami osiem postaci, które obecnie są planowane dla Valorant.

Data oryginalnej publikacji: 2 marca 2020 r.

Zobacz też:

Valorant – premiera

Premiera Valorant jest zaplanowana na lato 2020.

Valorant – postacie

Phoenix

Kraj pochodzenia: nieznany

Moc gwiazdy Feniksa błyszczy w jego stylu walki, rozpalając pole bitwy błyskiem i płomieniem. Bez względu na to, czy ma wsparcie, czy nie, spieszy się, by walczyć na własnych warunkach.

Hot Hands

Rzuć kulą ognia, która eksploduje po opóźnieniu lub po kontaktu z ziemią. Strefa ognia zadaje obrażenia wrogom i leczy cię.

Blaze

Wyrzuć ścianę ognia, która blokuje wizję i zadaje obrażenia przechodzącym przez nią jednostkom. Możesz zgiąć ścianę podczas castowania jej, przytrzymując lewty przycisk myszy.

Signature Ability: Curveball

Rzuć flarę, która po krótkim opóźnieniu rozbłyskuje jaskrawym światłem, chwilowo oślepiając wszystkich, którzy na nią patrzą. Za pomocą lewego przycisku myszy możesz skierować tor lotu flary w lewą stronę, za pomocą prawego przycisku myszy – w prawą stronę.

Ultimate Ability: Run it Back

Oznacz swoją bieżącą lokalizację. Jeśli umrzesz w trakcie trwania tej umiejętności lub gdy upłynie czas jej trwania, odrodzisz się w oznaczonym miejscu z pełnym zdrowiem.

Jett

Kraj pochodzenia: Korea

Zwinny i zręczny styl walki Jett pozwala jej podejmować ryzyko, którego nikt inny nie może podjąć. Krąży wokół każdej potyczki, wycinając wrogów, zanim w ogóle zorientują się, co ich trafiło.

Cloudburst

Wyrzuć chmurę mgły, która zaciemnia wizję przy kontakcie z nią. Przytrzymaj przycisk umiejętności, aby zagiąć trajektorię lotu chmury.

Updraft

Po krótkim ładowaniu umiejętności unieś się.

Signature Ability: Tailwind

Natychmiastowo doskocz na niewielką odległość w kierunku, w którym się poruszasz.

Ultimate: Blade Storm

Uzbrój się w kilka śmiercionośnych noży do rzucania, które zadają umiarkowane obrażenia i zabijają przy strzale w głowę. Zdobycie zabójstwa przywraca wszystkie sztylety. Kliknięcie lewym przyciskiem myszy rzuca pojedynczy sztylet. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy rzuca wszystkie pozostałe sztylety w krótkiej serii.

 

Viper

Kraj pochodzenia: USA

Viper rozmieszcza szereg trujących urządzeń chemicznych, aby kontrolować pole walki i sparaliżować wizję wroga. Jeśli toksyny nie zabiją jej ofiary, jej umysł na pewno to zrobi.

Snakebite

Wystrzel pocisk, który eksploduje w plamę zadającego obrażenia kwasu.

Poison Cloud

Rzuć emiter gazu, który można reaktywować, aby stworzyć trującą chmurę dymu kosztem paliwa. Emiter można podnieść i rzucić ponownie po krótkim cooldownie.

Signature Ability: Toxic Screen

Ustaw długą linię emiterów gazu, które można reaktywować, aby utworzyć wysoką ścianę toksycznego gazu kosztem paliwa.

Ultimate: Viper’s Pit

Stwórz masywną toksyczną chmurę na dużej powierzchni, która utrzymuje się tak długo, jak długo w niej pozostajesz. Wrogowie wewnątrz chmury są podświetleni dla Viper.

Sova

Kraj pochodzenia: Rosja

Sova śledzi, znajduje i eliminuje wrogów z bezwzględną skutecznością i precyzją. Jego niestandardowy łuk i niesamowite zdolności zwiadowcze dają mu pewność, że nawet ucieczka nie pozwoli ci się przed nim ukryć.

Shock Bolt

Wystrzel wybuchający pocisk, który po kontakcie emituje szkodliwy puls energii statycznej.

Owl Drone

Wypuść pilotowalnego drona, który może wystrzelić rzutkę, która ujawni trafionych wrogów.

Signature Ability: Recon Bolt

Wystrzel pocisk, który aktywuje emiter sonaru. Pingi sonaru oznaczają pobliskich wrogów, ujawniając ich. Emiter może zostać zniszczony.

Ultimate: Hunter’s Fury

Wystrzel maksymalnie trzy śmiertelne wybuchy energii, które przetną całą mapę. Każdy trafiony wróg otrzymuje ciężkie obrażenia i zostaje oznaczony.

 

Cypher

Kraj pochodzenia: Maroko

Cypher to jednoosobowa sieć obserwacyjna, która kontroluje każdy ruch wroga. Żadna tajemnica nie jest bezpieczna. Żaden manerw nie jest niewidoczny. Cypher zawsze obserwuje.

Free Ability: Trapwire

Umieść ukrytą żyłkę między dwoma ścianami. Wrogowie, którzy przez nią przejdą, zostaną zatrzymani i ujawnieni na krótki czas. Jeśli pułapka nie zostanie zniszczona, aktywuje się, aby oślepić uwięzioną ofiarę. Można ją podnieść.

Cyber Cage

Rzuca zdalnie aktywowaną pułapkę. Reaktywacja stworzy klatkę, która spowolni przechodzących przez nią przeciwników. Spójrz na pułapkę i naciśnij [USE], aby ją zdetonować, lub przytrzymaj [ACTIVATE], aby zdetonować wszystko.

Signature Ability: Spycam

Umieść zdalną kamerę. Reaktywuj, aby obejrzeć przekaz wideo. Kliknij lewym przyciskiem myszy, gdy jesteś w kamerze, aby wystrzelić rzutkę śledzącą. Ładuje się po podniesieniu lub zabiciu.

Ultimate: Neural Theft

Wydobądź informacje ze zwłok wroga, ujawniając lokalizację jego żywych sojuszników.

Brimstone

Kraj pochodzenia: USA

Orbitalny arsenał Brimstone’a daje pewność, że ​​jego drużyna zawsze ma przewagę. Jego zdolność do precyzyjnego i bezpiecznego dostarczania użyteczności czyni go niezrównanym dowódcą żołnierzy w akcji.

Incindiary

Wystrzel granat zapalający, który tworzy niszczycielskie pole ognia.

Stim Beacon

Wybierz cel w pobliżu, aby wezwać transmiter dający wszystkim graczom w pobliżu bonus prędkości.

Signature Ability: Sky Smoke

Użyj swojej mapy, aby przywołać orbitalne ekrany dymne, które zaciemniają wizję. Kliknij, aby ustawić lokalizacje, i potwierdź, aby uruchomić.

Ultimate: Orbital Strike

Użyj swojej mapy, aby wskazać lokalizację, uruchamiając niszczycielskie uderzenie orbitalne, które pulsuje, zadając duże obrażenia przez kilka sekund.

 

Sage

Kraj pochodzenia: Chiny

Sage odpowiada za bezpieczeństwo siebie i swojej drużyny, gdziekolwiek by się nie udała. Potrafi wskrzesić poległych przyjaciół i odpierać ataki siłowe; stanowi spokojne centrum dla piekielnego pola walki.

Slow Orb

Wyrzuć radianitową orbitę, która po uderzeniu o ziemię zamienia się w pole zwalniające. Wszyscy złapani na polu są spowolnieni, uziemieni i robią hałas podczas ruchu.

Barrier Orb

Wyczaruj dużą, solidną ścianę. Kliknij prawym przyciskiem myszy, aby wcześniej ją obrócić.

Signature Ability: Healing Orb

Uzdrów sojusznika lub siebie samą do pełnego zdrowia w ciągu kilku sekund.

Ultimate: Resurrection

Wyceluj w przyjazne zwłoki. Po krótkim czasie wskrzesisz je z pełnym zdrowiem.

Omen

Kraj pochodzenia: nieznany

Omen poluje w cieniu. Sprawia, że ​​wrogowie stają się ślepi, teleportuje się przez pole, a następnie pozwala paranoi opanować wrogów, gdy ci starają się odkryć, gdzie Omen może uderzyć w następnej kolejności.

Paranoia

Wyślij eteryczny cień w linii prostej, oślepiający każdego, kogo dotknie.

Shadow Walk

Po opóźnieniu zdematerializuj się i teleportuj na niewielką odległość.

Signature Ability: Dark Cover

Wyrzuć ukrytą eteryczną kulę, która tworzy zaciemniającą się sferę cienia w miejscu, do którego dotrze. Umiejętność może być ładowana w celu zwiększenia odległości.

Ultimate: From the Shadows

Wybierz dowolne miejsce na mapie, aby się teleportować i zreformować. Po przybyciu Omen pojawi się jako cień, który w przypadku śmierci wróci do pierwotnej lokalizacji. Po zakończeniu teleportacji na krótki czas stań się bezcielesny.