Project A (Valorant) r.

Jak zdobyć dostęp do bety VALORANT? Znamy listę streamerów

Wiemy, którzy streamerzy mogą umożliwić dostęp do bety VALORANT.

Krok pierwszy: stwórz konto Riot Games

Możesz to zrobić tutaj. Jeśli już posiadasz konto, bo grałeś w League of Legends, wykorzystaj je.

Krok drugi: połącz konto Riot Games z kontem Twitch

W tym celu należy oczywiście założyć konto Twitch. Jeśli już to zrobisz lub jeśli posiadasz konto Twitch, przejdź do ustawień, a następnie wybierz zakładkę “połączenia”. Odszukaj “Riot Games” i kliknij “połącz”.

Wyskoczy wtedy okno logowania do konta Riot Games. Wpisz odpowiednie dane i zaloguj się, a następnie kliknij “authorize”.

Gotowe! Konta zostały połączone. Możesz je rozłączyć w dowolnym momencie w tej samej zakładce, klikając “odłącz”.

Krok trzeci: zapisz się do VALORANT

Na stronie VALORANT należy zarejestrować się do gry. Można użyć istniejącego konta Riot (co jest zalecane, żeby zwiększyć szanse na zdobycie dostępu do gry) lub stworzyć nowe konto.

Krok czwarty: oglądaj streamy

Uwaga! Dropy z Twitcha są obecnie wyłączone. Ich zdobywanie będzie możliwe od 3 kwietnia godz. 19.00.

Oglądanie streamów z kategorii VALORANT może zapewnić nową zawartość na koncie Twitch: drop, który da nam dostęp do zamkniętej bety VALORANT. Szczególnie zalecane jest oglądanie streamów podczas Twitch Rivals już dziś, 3 kwietnia, o godzinie 19.00. Lista streamerów, których oglądanie na pewno zwiększa szansę na drop:

Wystarczy odpalić jeden live w jednym momencie (kilka streamów jednocześnie nie zwiększa szans na drop). Streamy mogą być odpalone w tle i wyciszone. W przypadku Legends of Runterra drop wyglądał następująco:

Następnie na odpowiednim koncie e-mail powinniśmy znaleźć wiadomość, w której dostajemy zaproszenie do gry.

Uwaga! Niektóre maile przychodzą dużo później niż drop. Jeżeli po otrzymaniu maila nadal macie problem z logowaniem do gry, skontaktujcie się z supportem.

Gra będzie dostępna od 7 kwietnia.