Sprzęt Gamingowy r.

Zestaw dla par konsolowo-pecetowych

Ludzie dzielą się na dwie grupy – miłośników padów do Xboxa oraz PlayStation. Tej drugiej grupie postanowił dogodzić Thrustmaster, oferując zestaw padów o układzie PlayStation®3 o eleganckim, minimalistycznym wyglądzie.

T-Wireless Duo Pack to combo, na które składają się dwa pady bezprzewodowe działające w oparciu o technologię 2,4 GHz. Dzięki podwójnej kompatybilności z PC oraz PS3, zestaw stanowi ciekawą alternatywę dla osób preferujących rozgrywkę w parach na obu platformach.

T-WirelessDuoPack a

Szczególną uwagę zwraca wykonanie padów, które powinny być odporne na zniszczenia mechaniczne i te, wynikające z codziennej eksploatacji. Świadczyć o tym może pokrycie uchwytów kontrolera specjalną, gumowaną powłoką antypoślizgową czy wykorzystanie dość dobrej jakości tworzywa sztucznego.

Powłoką antypoślizgową pokryte zostały również gałki analogowe, działające z precyzją 360 stopni. Dzięki funkcji mapowania, wszystkim przyciskom przyporządkować można dowolną funkcję, co sprawdzi się szczególnie wśród pecetowców korzystających dotychczas z innego układu padów.

product-large,thrustmaster-t-wireless-duo-pack-pcps3-zestaw-2-padow-294067,pr_2016_3_7_11_39_26_885

Plusem urządzenia jest jego automatyczna synchronizacja z przekaźnikiem. Pady wykorzystują 3 baterie AAA, które pozwalają na nieprzerwaną rozgrywkę do 50 godzin gry.

Za cały zestaw zapłacimy około 160 zł.

T-WirelessDuoPack c

Cechy produktu:

  • Bezprzewodowa łączność 2,4 GHz;
  • Zasilanie – 3 baterie AAA (żywotność do 50 godzin);
  • Gałki analogowe działające z precyzją 360 stopni;
  • Uchwyty kontrolera pokryte anty-poślizgowym gumowaniem;
  • Możliwość dowolnego przypisania przycisków dzięki funkcji mapowania;
  • Automatyczna synchronizacja pomiędzy kontrolerami a przekaźnikiem;

T-WirelessDuoPack b

O Thrustmaster

Firma powstała w 1992 roku, a 7 lat później stała się częścią korporacji Guillemot. Od początku powstania marka wiernie towarzyszy graczom na całym  świecie, tworząc dla nich peryferia zarówno do konsol, jak i do PC. W ofercie producenta znajdują się: kierownice, gamepady, słuchawki, joysticki oraz akcesoria do kontrolerów.

Dziś Thrustmaster jest cenioną i ulubioną marką wśród milionów graczy. Przemyślane rozwiązania i współpraca z prestiżowymi producentami jak choćby Ferrari, Microsoft czy Sony sprawiają, że na rynek trafiają licencjonowane akcesoria, najwyższej jakości zgodnie z misją firmy “Pasja, jakość i innowacyjność”.

[latest_posts category=”sprzetgamingowy” count=”6″]