Sprzęt Gamingowy r.

Zalman: biały “mechanik” dla wymagających graczy

Budowa nietuzinkowego stanowiska do grania nie jest, przy aktualnej mnogości obudów, monitorów i akcesoriów szczególnie trudna. Chyba, że dominującym kolorem ma być biały.
Parafrazując dewizę legendy motoryzacji: współczesny komputer dla gracza może być w dowolnym kolorze, byle by był czarny. A co, jeżeli mamy chęć na budowę komputera w białej obudowie, który chcemy wyposażyć w high-endowe podzespoły i takież peryferia? Zalman ma propozycję w postaci mechanicznej klawiatury ZM-K900M White Edition.
Zaletą tej klawiatury ma być nie tylko barwa, ale też solidne wykonanie i stonowane wzornictwo. Kształt ZM-K900M jest prosty, ale ukryta w środku technologia – skomplikowana i nowoczesna.
Klawiatura bazuje bowiem na przełącznikach mechanicznych Kailh Blue. Częstotliwość próbkowania to aż 1000 Hz. Możliwe jest także zapisanie makr, działających w kilku trybach: zapętlonym, czasowym, automatycznym.
Poza tym klawiatura koreańskiej firmy może pochwalić się anti-ghostingiem na wszystkich klawiszach.
Klawiatura Zalman ZM-K900M jak przystało na model gamingowy posiada możliwość zablokowania przycisku Windows, co odbywa się za pomocą klawisza Z-Key.
Urządzenie dysponuje także efektownym podświetleniem LED RGB. Model ZM-K900M White dostępny jest w sklepach internetowych (niestety jeszcze nie w Polsce) w cenie ok. 79 USD. Czarna wersja tej klawiatury dostępna jest w cenie ok. 290 zł.

Cechy produktu: 

– Kolor: biały (dostępna jest też wersja czarna)
– Podświetlenie: RGB
– Przełączniki: Kailh Blue
– Ilość klawiszy: 104
– Klawisze multimedialne
– Klawisze makr: 10
– Funkcja anti-ghosting
– Złącze: USB
– Kompatybilność: USB/PS2
– Długość kabla: 1,7 m
– Wymiary: 440x140x35 mm

O autorze: Informacja prasowa

Informacja prasowaPowyższy tekst jest informacją prasową, którą otrzymaliśmy od jednej z współpracujących z nami firm w celu publikacji na How2Play.pl. Jeśli znajdziesz ten sam tekst na innym portalu, nie oznacza to, że został on skopiowany - po prostu współpracujemy z tymi samymi firmami.