Sprzęt Gamingowy r.

Wygoda na trasie z Playseat Revolution

Niezależnie od tego, czy po godzinach jesteś kierowcą rajdowym, czy przemierzasz długie trasy ogromną ciężarówką, powinieneś zadbać o własne zdrowie. Jeśli więc żaden Twój wieczór bez symulatora jazdy się nie obędzie, koniecznie zainwestuj w wygodny fotel.

playseat-revolution

Jedną z propozycji przystosowanych specjalnie do sprzętu symulatorowego, jest Revolution wyprodukowany przez Playseat, który łączy w sobie uniwersalność z pełną ergonomią. Produkt jest kompatybilny z niemalże wszystkimi kierownicami i pedałami dostępnymi na rynku, dla których posiada specjalne, opatentowane wsparcie regulacji położenia. Podobnie jak większość produktów firmy, Revolution współpracuje z PC, Mac’iem oraz większością konsol.

619LghwHkML._SL1500_

Fotel obity został skórą ekologiczną, która jak zapewnia producent nie tylko oferuje trwałość i komfort użytkowania, ale ma również pasować do niemalże każdego wnętrza. Ponadto fotel można rozłożyć, złożyć i dostosować do własnych wymogów w ciągu kilku chwil, dzięki czemu jest wyjątkowo łatwy w przechowywaniu.
Playseat Revolution kosztuje około 1500 zł.

playseat-revolution_6__3

Cechy produktu:

  • współpracuje z Playstation2, Playstation3, Xbox, Xbox 360, Wii, Mac oraz PC
  • kompatybilny ze wszystkimi kierownicami i pedałami dostępnymi na rynku
  • obicie ze skóry ekologicznej
  • opatentowane wsparcie regulacji kierownicy i pedałów
  • możliwość szybkiego rozłożenia i dostosowania do indywidualnych wymogów
  • solidna konstrukcja
  • łatwe do przechowywania (opatentowany system składania)

playseat-revolution_1__2

O Playseat

Holenderski producent wysokiej jakości, wyspecjalizowanych foteli dla graczy. Od 2003 roku zapewniają im realistyczne doznania podczas gier wyścigowych, stając się rozpoznawalną marką na całym świecie. O jakości produktów świadczy choćby fakt, że trenuje na nich Mistrz Świata F1 – Sebastian Vettel.

[latest_posts category=”sprzetgamingowy” count=”6″]