Na swoje 25-lecie Cooler Master zaprezentuje nowe produkty

Minęło już ćwierć wieku, odkąd Cooler Master debiutował w branży IT. Producent nie zamierza jednak spocząć na laurach i już zapowiada imprezę, na której przedstawi swoje plany na przyszły rok.

Początkowo znana głównie z kompleksowych rozwiązań chłodzenia podzespołów, przez lata firma Cooler Master konsekwentnie poszerzała listę oferowanych produktów, dążąc przy tym do wypracowania własnego stylu. Efekt wieloletnich prac producenta można odnaleźć w idei kryjącej się za hasłem „Make It Yours”.

„Make It Yours” to stawianie na twórczą stronę użytkowników. Idea realizowana jest przede wszystkim za pomocą obudów z serii MasterCase i MasterBox – korzystających z modularnego systemu FreeForm, ale także zasilaczy, chłodzenia czy peryferii. Cooler Master znany jest też ze wspierania modderów i organizowania zawodów Case Mod World Series.

Tak wygląda teraźniejszość firmy, jednak świętowanie 25-lecia marki to doskonała okazja do porozmawiania o przyszłości. Dlatego CM zaprasza wszystkich na specjalną imprezę, która odbędzie się w dniach od 5 do 7 stycznia 2017 w Las Vegas. Na wydarzeniu tym zostaną zaprezentowane m.in. nowe produkty, jakie Cooler Master wprowadzi na rynek w 2017 r.

O Cooler Master

Cooler Master od ponad dwóch dekad dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie chłodzenia urządzeń komputerowych. Wśród nich należy wyróżnić między innymi nowoczesne systemy chłodzenia: radiatory, wentylatory, a także obudowy, komponenty i inne akcesoria. Dzięki rozwojowi, profesjonalnej obsłudze i trosce o wysoką jakość produktów, Cooler Master stał się niekwestionowanym liderem w branży.

www.coolermaster.com lub FB

O autorze: Nalthe

NaltheAlicja błądząca po Krainie Czarów. Perfekcjonistka, idealistka i marzycielka kryjąca się w mrocznych, gotyckich uniwersach gier, filmów i książek. Poza H2P zajmuje się tłumaczeniami, jest też redaktorką i korektorką - głównie literatury sci-fi.
A. No i wilk. Taki z krwi, z kości niestety natura nie pozwoliła.

  • 50 Shadows Of ZeD

    Który mi kupicie droga ekipo h2p?

  • Johnson Case

    Przepyszne! Przygarnąłbym taką, która ma dobrą cyrkulację powietrza!