Sprzęt Gamingowy r.

Recenzja słuchawek Tracer 7.1 HYDRA!

Oto artykuł opisujący dość ciekawy sprzęt, którego nazwa widnieje w tytule. Czy jest warty swojej ceny i co oferuje? Zapraszam do czytania!

Zacznijmy może od tego, że na powyżej opisane słuchawki, nie przeznaczymy więcej niż 120 PLN. Przejdźmy teraz do samego wykonania.

Pałąk jest regulowany, spód został wyłożony poprawiającą komfort użytkowania pianką, pokrytą niebieskim, skóropodobnym tworzywem, w górnej części znajduje się wyżłobienie, dzięki któremu na tej części, nie zostawiamy odcisków palców.

Na uwagę zasługują regulowane nauszniki – można je obniżać, a także korygować ich położenie w poziomie.Od strony zewnętrznej, okrywa je czarny, błyszczący plastik, natomiast w wewnątrz znajduje się czarno – niebieski splot wykonany z miękkiego materiału. Całość  jest zwieńczona niebieskimi i chromowymi wstawkami, nadającymi całości dynamicznego wyglądu.

Cała konstrukcja sprawia, że słuchawki bardzo dobrze dopasowują się do kształtu głowy i zapewniają wysoką redukcję szumów z otoczenia.

Po lewej stronie umieszczono niezwykle czuły mikrofon, dzięki któremu przekleństwa wykrzykiwane po nieudanym Pentakillu, będą jeszcze wyraźniejsze!

Przewód headsetu został umieszczony we wzmocnionym oplocie, zapobiegającym odginaniu się całego kabelka, i kolorystycznie odpowiada reszcie urządzenia (czarny, niebieski).

Na przewodzie nie mogło zabraknąć oczywistego przełącznika, służącego do obsługi mikro i regulacji natężenia dźwięku.

Parametry

Głównym aspektem słuchawek Tracer Hydra, jest obsługa dźwięku przestrzennego w technologii 7.1. Pozwala na doskonałe odwzorowanie sytuacji w grach, a także na lepszą orientację przestrzenną w takich grach jak Counter Strike czy Overwatch.

Do prawidłowego działania słuchawek konieczny jest jednak specjalny sterownik, możliwy do pobrania ze strony producenta.

Zastosowanie dużych przetworników o wielkości 50 mm, pozwala na cieszenie się czystym brzmieniem. Pasmo przenoszenia wynosi od 20 Hz do 20 kHz i jest wynikiem, pozwalającym na konkurowanie ze znacznie droższymi modelami.

Wady

Oczywistym jest fakt posiadania niewielkich wad przez większość produktów dla graczy, te słuchawki nie będą inne.Wady nie są poważne i obejmują tylko niewielkie niedopatrzenia, a są to:

  • Ograniczona regulacja mikrofonu, mamy możliwość regulowania go jedynie w pionie, co oczywiście nie wpływa w żadnym stopniu na jego pracę.
  • Zastosowanie czarnego, łatwo brudzącego się plastiku na zewnętrznej stronie nauszników.

Powyższe niedopatrzenia (słowo niedopatrzenia jest kluczowe), mają jedynie podłoże mechaniczne i ani jedno, ani drugie nie ma najmniejszego związku z działaniem całego headsetu.

Podsumowując, słuchawki Tracer Hydra 7.1 to doskonały sprzęt dla graczy z ograniczonym budżetem. Pozwalają cieszyć się dobrymi parametrami, wysoką jakością wykonania i ciekawym, dynamicznym wyglądem, jak dla mnie zdecydowanie są warte polecenia!

Ocena 8/10 + znak jakości H2P

Jak oceniacie sam produkt? Czy waszym zdaniem jest warty zakupu? Zapraszam do dyskusji w komentarzach!