Sprzęt Gamingowy r.

Nowy bezprzewodowy kontroler SteelSeries – Stratus Duo

SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, zaprezentował dziś nowy, pełnowymiarowy, multiplatformowy kontroler, Stratus Duo. Gracze mogą wybierać między bezprzewodową łącznością 2.4GHz, aby połączyć się z systemem Windows, a Bluetooth, aby korzystać z systemu Android, Oculus Go i Samsung VR.

Kontroler współpracuje również z platformą Steam, co pozwoli użytkownikom zagrać w tysiące tytułów, które wspierają kontrolery, a także cieszyć się z trybu Steam Big Picture oraz SteamLink. Dołączony do zestawu odbiornik oferuje solidną bezprzewodową łączność 2.4GHz z PC. Stratus Duo nie wymaga dodatkowego oprogramowania, wystarczy po prostu wyjąć produkt z pudełka, wybrać odpowiednią formę łączności i grać.

Stratus Duo posiada podobne rozmiar i układ przycisków do kontrolerów konsolowych. Design został jednak ulepszony i czerpie z modelu Stratus XL, oferując m.in. nową technologię spustów – Magnetic Hall Effect, która zapewni ich trwałość i precyzję. Solidne i płynne granie gwarantują również klikalne analogowe joysticki. Kontroler jest zasilany baterią litowo-jonową o żywotności 20+ godzin grania na jednym ładowaniu. W zestawie znajduje się przewód Micro USB o długości 1.8 metra.

Stratus Duo jest kompatybilny z uchwytem SteelSeries SmartGrip. Dzięki niemu gracze mogą w łatwy i szybki sposób przymocować smartfon do kontrolera. SmartGrip będzie dostępny już wkrótce na SteelSeries.com.Stratus Duo jest już dostępny w oficjalnym sklepie internetowym SteelSeries.com. Nowy kontroler do wybranych sklepów w Polsce trafi w marcu br. w sugerowanej cenie detalicznej 299 PLN. Więcej informacji o produkcie można znaleźć na https://steelseries.com/gaming-controllers/stratus-duo

O autorze: Informacja prasowa

Informacja prasowaPowyższy tekst jest informacją prasową, którą otrzymaliśmy od jednej z współpracujących z nami firm w celu publikacji na How2Play.pl. Jeśli znajdziesz ten sam tekst na innym portalu, nie oznacza to, że został on skopiowany - po prostu współpracujemy z tymi samymi firmami.