r.

Mysz w wydaniu StatTrak!? WHAT!?

Jest tutaj ktoś, kto interesuje się technologią? W arsenale SteelSeries pojawi się coś wyjątkowego. Należy sobie jednak postawić następujące pytanie: Czy jesteście gotowi na ten hype? Wszystko wyjaśnione jest poniżej. Zapraszam do lektury!

Nie od dziś wiadomo, że w świecie technologii jest tylko parę rzeczy, o których możemy powiedzieć, że są niemożliwe. SteelSeries wykonuje kolejny krok w stronę graczy, którzy lubią posiadać w swoim arsenale gadżety związane z Counter Strike! Jestem przekonany, że wiele osób będzie pożądało takiego sprzętu, a szczególnie gracze CS-a!

Mysz StatTrak, o co chodzi?

Nie od dziś wiadomo, że SteelSeries jest jedną ze starszych firm, która postanowiła zająć się sprzętem dla “gejmerów” na którym bez wątpienia można zarobić niemałe pieniądze, jednak czegoś takiego się nie spodziewałem. Niedługo w arsenale wcześniej wspomnianej firmy pojawi się mysz, która będzie zawierała opcję StatTrak – coś w sam raz dla gracza CS:GO.

Zdjęcia myszy

Poniżej znajduję się parę zdjęć z oficjalnej strony produktu. Powiem, że wygląda to całkiem ciekawie.

custom_product

tactile_product

oled_product

Czy ta mysz będzie biegać?

Miejmy nadzieję, że biegać nie będzie. Jednak jestem przekonany, że chodzi wspaniale! Nawet nie miałem jej w ręku, więc co ja wygaduję! A teraz na serio. Jeżeli chodzi o jej możliwości:

  • Tak jak widać na pierwszym ze zdjęć, mysz najprawdopodobniej będzie miała możliwość wymiany sensora na inny! Może to być bardzo przydatne, kiedy będziemy zmieniali podkładkę, bądź stary sensor nam się popsuje. Pojawia się tylko kwestia ceny takiego sensora, który pewnie nie będzie najtańszą zabawką. Jednak pamiętajmy, że w erze druku 3D jesteśmy w stanie zrobić wszystko i ciekawe, czy pojawi się możliwość wydrukowania sobie części do takiej myszy i tańszego wykonania swojego własnego sensora.
  • Drugie ze zdjęć natomiast ukazuje mysz, która ma mieć możliwość służenia nam jako… wibrujący masażer dłoni! Twórcy naszego sprzętu pomyśleli o wszystkim i teraz, kiedy zostaniemy zabici, bądź coś wydarzy się w naszej grze, będzie możliwość, aby poczuć to na własnej ręce. Jest to także opcja przewidziana dla graczy League of Legends, aby dowiedzieć się, kiedy nasza umiejętność znów jest zdatna do użycia! Całkiem niezłe!
  • Natomiast jeżeli chodzi o dokładną specyfikacje myszy i wszystkie jej możliwości, to odeślę Was na stronę producenta: klik! Wszystko jest tam doskonale wyjaśnione, bo nie każdy chce czytać o tym, ile dana myszka ma DPI, CPI, akceleracji itp.

Podsumowanie

Jeszcze niedawno mieliśmy myszkę, która będzie potrafiła odczytać rytm naszego serca, teraz SteelSeries zapowiedział takie cudo. Ciekawe, która z tych innowacyjnych myszek będzie miała lepsze wzięcie wśród graczy. Ja zdecydowanie bardziej stawiałbym na możliwość odczytywania mojego rytmu serca, aby pracować nad stresującymi sytuacjami. A co Wty o niej sądzicie? Czekam na Wasze odpowiedzi w komentarzach!

[latest_posts category=”counterstrike” count=”6″]