Sprzęt Gamingowy r.

Klawiatura mechaniczna od Xiaomi z RGB za 240 złotych!

Xiaomi Gaming Keyboard - tak, Xiaomi wreszcie zrobiło dedykowaną klawiaturę dla graczy z RGB, anti-ghostingiem i naprawdę dobrą ceną. 239 złotych za wszystko czego chcemy od klawiatury dla graczy?

Nie jest źle, jest wręcz bardzo dobrze w tym przypadku. Klawiatura korzysta z moich ulubionych switchów które “wzorują się” na Cherry MX, mamy pełne RGB, anti-ghosting na 33 klawiszach i jeszcze więcej.

Sprawdź Xiaomi Gaming Keyboard na Gearbest za 239 złotych!

  • Przełączniki

TTC Red, osobiście uważam że są one odrobinę lepsze od Kailhów, aczkolwiek jest to sztandarowy przykład Redów. Idealne dla graczy dzięki szybkiej aktywacji, są praktycznie bezgłośne (w porównaniu do Brown/Blue) i nie kosztują tyle, ile ich markowe odpowiedniki.

  • RGB

Tak, mamy tutaj pełne RGB które możemy dostosować poprzez soft lub ręcznie przez klawisz FN.

  • Keycapy

Klawisze są dość ważne, przecież to one mają styczność z naszymi palcami bezpośrednio. Zrobione są one z PBT, czyli materiały który jest o wiele bardziej wytrzymały od standardowego plastiku ABS używanego w innych tanich klawiaturach.

  • Materiały premium? Możliwość dostosowania?

Xiaomi Gaming Keyboard także to ma – mamy tutaj aluminiowy front, który wzmacnia klawiaturę i dodaje jej swoistego uczucia “premium”. Oczywiście także mamy możliwość regulacji kąta, pod którym znajduje się klawiatura względem biurka.

Cena – 239,03 złotych

Przesyłka:

  • Darmowa, rejestrowana, wysyłka powinna zająć od 10 do 15 roboczych dni.

Taki minus że na samą wysyłkę musimy poczekać ~20 dni, ze względu na to, że jest to bardzo nowy produkt.

Sprawdź Xiaomi Gaming Keyboard za 239 złotych!