r.

GTX 1070ti za niecałe 1600 zł

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem karty graficznej po niższej cenie, to radzę wam się pośpieszyć, ponieważ nie wiadomo ile potrwa ta promocja.

Za 1570 zł otrzymujemy markową kartę graficzną, której jedynym mankamentem jest jeden chłodzenie wzięte rodem z Founders Edition . Ale można temu zaradzić.

Rozwiązaniem jest zakup wydajniejszego chłodzenia *przykład*  które poprawi kulturę pracy oraz temperatury naszej karty.*

Łącznie wychodzi nam około 1880 zł, co nawet doliczając koszty wysyłki, daje mniej niż najtańsze 1070ti dostępne na naszym rynku.

Link do karty znajdziecie tutaj (wraz z przeceną na 1080!)

Split:

Ile trzeba normalnie zapłacić za 1070ti? Cena w tym momencie obniżyła się przez zapowiedź kart RTX, aczkolwiek cały czas za kartę z blowerem trzeba zapłacić około ~1950 złotych:

Sprawdź najniższą cenę na Ceneo – GTX 1070ti

*Oczywiście musimy pamiętać że rozebranie karty może skończyć się utratą gwarancji – zakładanie nowego coolera robicie na własną odpowiedzialność!

Także trzeba pamiętać o gwarancji – mamy tutaj 24 miesiące, więc jeżeli przeżyjemy trochę głośniejszą kartę, z gorszym OC, to dostaniemy GPU  które jest na przecenie prawie 400 złotyc. 1070ti będzie idealną kartą do grania w FHD.