r.

Genesis RX69 – membrana jak mechanik

Klawiatury mechaniczne cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy. Niestety, wraz z ich precyzją i specyficznym klikiem w parze idzie wysoka cena. Natec Genesis zaprezentował kilka dni temu propozycję dla wszystkich, którzy chcieliby poczuć specyfikę pracy na mechaniku za relatywnie niewielkie pieniądze.

RX69 to nic innego jak klawiatura membranowa dająca uczucie pracy zbliżonej do klawiatury mechanicznej. Urządzenie charakteryzuje solidna, metalowa konstrukcja. W jej klawiszach zastosowano technologię Double Injection, mającą zwiększać ich wytrzymałość na ścieranie oraz anti-ghosting zapobiegający blokowaniu się przy szybkim wciśnięciu kilku z nich.

Genesis RX69 1 Genesis RX69 4

Poza ergonomicznym kształtem, klawiatura posiada podparcie dla nadgarstków oraz wytrzymały kabel w oplocie. RX69 wyposażono ponadto w 12 multimedialnych przycisków funkcyjnych oraz funkcję blokowania klawisza Windows. Wygląd urządzenia uatrakcyjnia 8 trybów 7-kolorowego podświetlenia.

Genesis RX69 2 Genesis RX69 5

RX69 kosztuje 149 zł. Producent udziela na nią 2 lata gwarancji.

Genesis RX69 3

Najważniejsze cechy urządzenia:

  • Mechanizm klawiszy: membranowe
  • Profil: wysoki
  • Funkcja anti-ghosting
  • Multimedialne klawisze
  • 7 kolorów podświetlenia
  • Długość kabla: 180 cm
  • Liczba przycisków: 104
  • Obsługuje systemy: Windows XP, Vista, 7, 8,10; Mac OS X 10.5 i nowsze; Chrome OS (PLUG&PLAY); Linux kernel 2.6+ (PLUG&PLAY)

O Natec Genesis

Natec Genesis jest producentem akcesoriów i elektroniki użytkowej skierowanych dla graczy. Marka zadebiutowała na rynku w 2011 r. Od tego czasu dynamicznie się rozwija, zwiększając z roku na rok udział w rynku akcesoriów gamingowych. Zanim produkty Natec Genesis trafią na rynek, najpierw przechodzą szereg testów, by mieć pewność, że każdy z nich jest solidnie wykonany i przede wszystkim bezpieczny dla użytkownika.

www.genesis-zone.com lub FB

[latest_posts category=”sprzetgamingowy” count=”6″]