Genesis: pewny chwyt, łatwe zwycięstwo

Każdy gracz wie, że nawet najbardziej zaawansowany pad na niewiele się zda, jeśli będzie nieporęczny i co chwila wyślizgiwał się z dłoni. Stąd Genesis przy produkcji P58 – kontrolera do PC-ta i PS3 – skupił się przede wszystkim na komforcie z jego użytkowania.

W nowym padzie Genesisa zastosowano rozwiązania już sprawdzone i chwalone przez graczy. Kształt i pokrycie urządzenia w całości gumą mają czynić z P58 wygodną, dobrze leżącą w dłoni broń do rozprawiania się z wirtualnymi przeciwnikami.

Z21671_67185

Podłącz i graj

Częstym problemem związanym z używaniem padów podpiętych do PC-ta jest ich kłopotliwa konfiguracja. Dlatego w P58 zaimplementowano nie tylko tryb D-Input, ale także X-Input, charakteryzujący bardziej zaawansowane urządzenia. Dzięki obu tym interfejsom użytkownik będzie mieć dostęp do wszystkich funkcji P58 zaraz po podłączeniu do komputera.

Z21671_67186

Przycisków pod dostatkiem

Jedną z przewag, jaką daje pad w stosunku do klawiatury, jest łatwiejszy dostęp do przycisków akcji. W przypadku padów im więcej przycisków, tym lepiej. P58 posiada ich 12, do tego dochodzą także analogowe drążki i spusty.

Z21671_67188

Zastrzyk adrenaliny

Ważnym elementem cechującym dobre kontrolery jest obecność wibracji. To właśnie one często przyprawiają o dodatkowy zastrzyk adrenaliny, zwłaszcza przy bardziej emocjonujących momentach w grze. W padzie Genesisa funkcja ta jest jak najbardziej obecna.

Z21671_67187

Pad P58 kosztuje około 59 zł.

Cechy produktu:

  • Platforma: PC, PS3
  • Liczba przycisków: 12
  • Komunikacja: przewodowa
  • Złącze: USB 2.0
  • Wibracje: tak

O Genesis

Genesis jest producentem akcesoriów i elektroniki użytkowej skierowanych dla graczy. Marka zadebiutowała na rynku w 2011 r. Od tego czasu dynamicznie się rozwija, zwiększając z roku na rok udział w rynku akcesoriów gamingowych. Zanim produkty Genesis trafią na rynek, najpierw przechodzą szereg testów, by mieć pewność, że każdy z nich jest solidnie wykonany i przede wszystkim bezpieczny dla użytkownika.

www.genesis-zone.com lub FB

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]

O autorze: Nalthe

NaltheAlicja błądząca po Krainie Czarów. Perfekcjonistka, idealistka i marzycielka kryjąca się w mrocznych, gotyckich uniwersach gier, filmów i książek. Poza H2P zajmuje się tłumaczeniami, jest też redaktorką i korektorką - głównie literatury sci-fi.
A. No i wilk. Taki z krwi, z kości niestety natura nie pozwoliła.