Genesis: bądź w samym środku akcji

Virtual 7.1 czy stereo? Dylemat ten jest równie popularny, co odwieczny konflikt między myszkami optycznymi i laserowymi. Genesis, choć wspiera obydwie strony, tym razem jednak oddaje w ręce graczy słuchawki stereo, kryjące się pod nazwą H49.

Zastosowany w H49 system stereo powoduje, że dźwięk rozchodzi się przestrzennie, a gracz ma wrażenie, iż rzeczywiście znajduje się na polu bitwy. Lepsze brzmienie mają zapewnić także duże przetworniki o średnicy 50 mm. W urządzenie wbudowano również mikrofon, dla lepszej komunikacji ze swoim zespołem.

Po co się denerwować?

Dla efektywniejszego korzystania z urządzenia na przewodzie umieszczono pilot do regulowania głośności. Takie rozwiązanie ma pomóc w trakcie rozgrywki uniknąć nerwowego szukania odpowiednich przycisków, by zamiast tego intuicyjnie i błyskawicznie ustawić moc dźwięku na taki poziom, jaki aktualnie jest najlepszy dla gracza.

H49-2

Wygoda na długie godziny walk

Nauszniki oraz pałąk słuchawek pokryto ekoskórą, a muszle zostały otoczone miękką poduszką. W ten sposób nawet w trakcie wielogodzinnych potyczek H49 będzie leżał odpowiednio ułożony na głowie i nie rozproszy uwagi w czasie trwania ważnej rundy.

H49-3

Poprowadź go jak chcesz

Kabel H49 posiada odporny na uszkodzenia tekstylny oplot, dzięki czemu można go bez obaw przeciągać przez ostrzejsze krawędzie biurka. Stwarza to większe możliwość zarządzania okablowaniem na swoim gamingowym stanowisku.

H49-6

Premiera słuchawek H49 zapowiedziana jest na początek lipca, a ich cena będzie wynosić 79,99 zł.

Cechy produktu

  • System dźwiękowy: stereo
  • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 – 20 000 Hz
  • Dynamika głośników: 96 dB
  • Impedancja głośników: 32
  • Czułość mikrofonu: -38 dB
  • Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 – 10 000 Hz
  • Średnica przetwornika: 50 mm
  • Złącza: 2 x 3-pin 3,5 mm stereo mini-jack
  • Długość kabla: 2,2 m
  • Przewód: tekstylny

H49-5

O Genesis

Genesis jest producentem akcesoriów i elektroniki użytkowej skierowanych dla graczy. Marka zadebiutowała na rynku w 2011 r. Od tego czasu dynamicznie się rozwija, zwiększając z roku na rok udział w rynku akcesoriów gamingowych. Zanim produkty Genesis trafią na rynek, najpierw przechodzą szereg testów, by mieć pewność, że każdy z nich jest solidnie wykonany i przede wszystkim bezpieczny dla użytkownika.

www.genesis-zone.com lub FB

[latest_posts category=”sprzetgamingowy” count=”6″]

O autorze: Nalthe

NaltheAlicja błądząca po Krainie Czarów. Perfekcjonistka, idealistka i marzycielka kryjąca się w mrocznych, gotyckich uniwersach gier, filmów i książek. Poza H2P zajmuje się tłumaczeniami, jest też redaktorką i korektorką - głównie literatury sci-fi.
A. No i wilk. Taki z krwi, z kości niestety natura nie pozwoliła.