Sprzęt Gamingowy r.

Cooler Master prezentuje najnowszą serię „Maker”

Samo złożenie PC-eta z wybranych przez siebie części jeszcze nie czyni z niego wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju. By osiągnąć taki efekt, potrzebne są głębsze zmiany i niemal pełna swoboda działań. Taką wolność, za pośrednictwem serii „Maker”, zamierza dać użytkownikom Cooler Master.

2 CM12 3DVC_F

W skład „Maker” wchodzą obudowa MasterCase 5, chłodzenie MasterAir 8 i zasilacz MasterWatt 1200. Jednym z ich celów, prócz jak najlepszej realizacji podstawowych funkcji do jakich zostały stworzone, ma być umożliwienie kreatywnym osobom przekucia własnych pomysłów w rzeczywistość.

0722_31   3DVC_5 3DVC_B

– To pierwszy krok, by dostarczyć modderskiej społeczności w pełni dostosowujące się do ich potrzeb „środowisko”– przekonuje Joost Gommans, EU Marketing Manager.

CM16 MasterCase Maker 5 CM13

Pozwalająca na daleko idące modyfikacje obudowa MasterCase Maker 5 to jeden z najpopularniejszych sprzętów wykorzystywanych na scenie modderskiej. Za jej sukcesem tkwią duża pojemność na podzespoły, przemyślana konstrukcja i wiele mniejszych ułatwień, dzięki którym PC-towi artyści tak chętnie sięgają po MasterCase Maker 5. Obudowa pomieści do 6 wentylatorów 140 mm, posiada też m.in. osobny przedział dla zasilacza, cztery wejścia USB i umieszczone w panelu I/O przyciski odpowiedzialne za regulację oświetlenia LED i chłodzenia.

CM15 MasterCase Maker 5a CM14

MasterAir Maker 8 to pierwsze na rynku chłodzenie wyposażone w technologię 3D Vapor, której zadaniem jest obniżenie temperatury CPU o ponad 10oC w porównaniu do modeli korzystających z innych rozwiązań – taki wynik przekłada się nie tylko na możliwość dłuższych sesji z grami, ale również zapewnia większą ilość opcji przy podkręcaniu PC-eta. Górną osłonę MasterAir Maker 8 można wymienić na jedną z proponowanych przez producenta lub… wydrukować na drukarce 3D panel własnego pomysłu.

3DVC_3 3DVC_43DVC_A 

Ostatnim z prezentowanych produktów jest zasilacz MasterWatt Maker 1200, którego efektywność w dostarczaniu energii, dzięki nowemu obwodowi 3D, ma sięgać nawet do 94%. W urządzenie wbudowano wentylator Silencio FP 135 – cichy, nie pobierający zbyt dużej ilości mocy, ale jednocześnie zapewniający właściwe chłodzenie. Do tego dochodzi też mający dać spore możliwości konfigurowania ustawień urządzenia program Cooler Master Connect.
Produkty z serii Maker mają być dostępne w Polsce już w czerwcu b.r.

0722_27-1200 0722_23 0722_32-1200

O Cooler Master

Cooler Master od ponad dwóch dekad dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie chłodzenia urządzeń komputerowych. Wśród nich należy wyróżnić między innymi nowoczesne systemy chłodzenia: radiatory, wentylatory, a także obudowy, komponenty i inne akcesoria. Dzięki rozwojowi, profesjonalnej obsłudze i trosce o wysoką jakość produktów, Cooler Master stał się niekwestionowanym liderem w branży.

www.coolermaster.com lub FB

[latest_posts category=”sprzetgamingowy” count=”9″]