Sprzęt Gamingowy r.

Cooler Master gotowy na Computex

W dniu rozpoczęcia targów Computex 2016 Cooler Master postanowił podgrzać atmosferę i ujawnić kolejne szczegóły związane ze swoją obecnością na jednej z największych imprez w branży IT.

W czasie targów tajwański producent przewiduje zarówno publiczne jak i prywatne pokazy, w czasie których będzie się starał udowodnić, iż to wyobraźnia i moc twórcza tysięcy zwykłych użytkowników jest w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania w wyglądzie i działaniu PC-tów.

Od niej wszystko się zaczyna

Jako najlepszy dowód mają posłużyć popularne obudowy z serii MasterCase, na czele z ich najnowszą odsłoną w postaci MasterCase Maker, czy linia MasterBox, również zapewniająca szerokie pole do modyfikacji zarówno w środku, jak i na zewnątrz sprzętu.

MasterBox  MasterCase Maker

Modyfikacje aż po same peryferia

O wyższości dających się modyfikować urządzeń mają przekonywać także m.in. klawiatury MasterKeys. Użytkownik może nie tylko wybrać ich rozmiar – między wersją L a S – ale także dostosować ich działanie do własnych potrzeb i preferencji. Podobny wybór jeśli chodzi o wygląd czy możliwości konfiguracji dotyczy myszek i słuchawek dostarczanych przez Cooler Master.

MasterKeys Pro L

Rozwiązania dobre dla PC-ta

Targi to także okazja do pochwalenia się nowymi rozwiązaniami, takimi jak chociażby innowacyjny sposób zaprojektowania obwodu w MasterWatt Maker 1200, pozwalający na efektywniejsze działanie zasilacza.

MasterWatt 1200

Pokazane zostaną również technologie, które już zdążyły zdobyć uznanie wśród odbiorców – tu markę Cooler Master reprezentuje chłodzenie MasterAir.

MasterAir MasterAir Maker

Wyskocz na targach

Prócz prezentacji sprzętu i możliwości zadania pytań przedstawicielom Cooler Master, na publicznym stoisku firmy każdy zwiedzający będzie mógł zaprojektować i następnie wydrukować unikalne przyciski do klawiatury lub skomponować własne utwory muzyczne w środowisku 3D. Do tego dochodzą też takie atrakcje jak wzięcie udziału w symulacji lotu ze spadochronem czy sterowanie robotem.

Zapraszamy!

Targi Computex odbędą się w dniach od 31 maja do 4 czerwca. Cooler Master zaprasza wszystkich odwiedzających do TWTC Nangang Exhibition, hala 4F M0820.

O Cooler Master

Cooler Master od ponad dwóch dekad dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie chłodzenia urządzeń komputerowych. Wśród nich należy wyróżnić między innymi nowoczesne systemy chłodzenia: radiatory, wentylatory, a także obudowy, komponenty i inne akcesoria. Dzięki rozwojowi, profesjonalnej obsłudze i trosce o wysoką jakość produktów, Cooler Master stał się niekwestionowanym liderem w branży.

www.coolermaster.com lub FB

[latest_posts category=”sprzetgamingowy” count=”6″]