Sprzęt Gamingowy r.

Co pokaże Zalman na Gamescomie?

Premiery nowych tytułów, prezentacje nadchodzących gier, spotkania z twórcami - to wszystko stanowi esencję rozgrywającej się co roku w niemieckiej Kolonii imprezy, którą naprawdę warto odwiedzić. Podczas Gamescomu można zobaczyć nie tylko nowe gry. Sprzęt dla graczy jest także ważną częścią imprezy, tym samym dość oczywisty wydaje się udział południowokoreańskiego Zalmana.

Wśród urządzeń, które można będzie zobaczyć na stoisku Zalmana będzie kilka myszy, w tym zaprezentowana po raz pierwszy podczas Computexu 2018 ZM-GM7. Ten model może pochwalić się sensorem o rozdzielczości 12 000 DPI, częstotliwością próbkowania na poziomie 1000 Hz podświetleniem LED RGB. Sercem GM7 jest sensor Pixart PMW3360. Zalman pokaże też mniej złożony model, skierowany do nieco mniej wymagającego użytkownika: ZM-GM5. Jego podstawą jest czujnik Pixart A3050 o rozdzielczości 4000 DPI. Podobnie jak droższy ZM-G7, także i ten model posiada wielobarwne podświetlenie LED RGB.
Zobaczymy także podstawowy, chociaż wyposażony w wielobarwne podświetlenie model ZM-M100R.
Układy chłodzenia Podczas Gamescomu Zalman zaprezentuje m.in. CNPS 10X Optima II i CNPX 9X Optima czyli układy chłodzące przeznaczone zarówno do procesorów Intela, jak i AMD. Pierwszy z nich jest w stanie chłodzić CPU o TDP 180 W, podczas gdy CNPS 10X Optima II poradzi sobie nawet z TDP 200W. Poza tym zobaczymy także trzy układy chłodzenia wodnego. Premiera całej trójki (ZM-EQ120, ZM-EQ240 oraz ZM-EQ360 ) miała miejsce na Computex 2018. Najskromniejszy: ZM-EQ120, może ochłodzić procesory o TDP równym 250W, w przypadku ZM-EQ240 to aż 350W, a największy model, ZM-EQ360 odprowadzi ciepło skutecznie nawet z układów o 400W TDP. Wszystkie trzy są kompatybilne z układami AMD i Intela. Południowokoreański producent pokaże także dwie podkładki chłodzące do laptopów gamingowych: ZM-NS3000 oraz ZM-NS4000. Mogą one pracować nawet z dużymi, 17-calowymi modelami laptopów dla graczy.

Obudowy Zalman to nie tylko podzespoły chłodzące. Firma jest znana także z produkcji obudów komputerowych, dlatego podczas Gamescomu zobaczymy m.in. sześć nowych modeli. Wyposażone w duże, 120-milimetrowe wentylatory, obudowy Zalman K1 oraz Zalman K2, mogą pochwalić się panelami bocznymi z hartowanego szkła, filtrami powietrza i podświetleniem RGB.
Mniejsze i bardziej stonowane Zalman S1 i Zalman S2 oferują dobrą wentylacją i przezroczyste panele boczne. Dwa pozostałe modele: Zalman H4 i Z7 producent także wyposażył w podświetlenie LED, panel boczny ze szkła hartowanego i wiele miejsc na montaż wentylatorów.

O autorze: Informacja prasowa

Informacja prasowaPowyższy tekst jest informacją prasową, którą otrzymaliśmy od jednej z współpracujących z nami firm w celu publikacji na How2Play.pl. Jeśli znajdziesz ten sam tekst na innym portalu, nie oznacza to, że został on skopiowany - po prostu współpracujemy z tymi samymi firmami.