Riot Games r.

Riot pracuje nad kolejnym (jeszcze nieogłoszonym) projektem

Wygląda na to, że Riot pracuje już nad kolejną grą - choć jeszcze nie wydano wszystkich ujawnionych.

Riot pracuje nad
kolejnym projektem

Ed “SapMagic” Altorfer to rioter dotychczas pracujący jako projektant rozgrywki Legue of Legends i Teamfight Tactics. Ogłosił on jednak przejście do pracy nad nowym projektem:

Po pięciu latach kończę czas spędzony na League of Legends i TFT. W przyszłym tygodniu przechodzę do działu prac badawczo-rozwojowych, by pracować nad nieogłoszonym projektem.

Tym samym rioter ujawnił, że Riot pracuje nad kolejnym projektem – być może nową grą, biorąc pod uwagę doświadczenie Eda Altorfera jako projektanta rozgrywki.

Również na stronie ogłoszeń o pracę w Riot Games możemy znaleźć kilka propozycji pracy nad “nieopublikowanym projektem R&D” [R&D – prace badawczo-rozwojowe – przyp. red.]:

Z ogłoszenia na stanowisko Art Lead jasno możemy wywnioskować, że nowym projektem jest gra – wśród obowiązków stanowiska wymienione są:”ścisła współpraca z projektantami w celu upewnienia się, że grafika wspiera doświadczenie z gry” oraz “równoważenie satysfakcji wizualnej i przejrzystości rozgrywki w celu dostarczenia niesamowitych światów i postaci”.

Ogłoszone nowe
gry Riot Games

Dotychczas wiemy o następujących grach: