Pokemon GO r.

Pokemon GO: Sztuczki i Ciekawostki!

Czas na sztuczki i ciekawostki z Pokemon GO!

Dzisiaj przygotowaliśmy dla was kilkanaście sztuczek i ciekawostek z Pokemon GO!

Jak prościej łapać Pokemony?

To proste – wyłącz AR! Wiemy, łapanie najróżniejszych poksów na tle hipsterskiej kawy daje +15 do szacunu na dzielni, ale łapanie Pokemonów w takiej losowej scenografii może przysporzyć wiele trudności i dodatkowo łapiąc dużo poksów w trybie AR opróżnimy naszą baterię szybciej. I pamiętajcie że wyłączenie tego trybu nie jest permanetne – zawsze możecie do niego wrócić po chwili!

Różne formy ewolucji Eevee!

n542eb5

Pewnie słyszeliście o tym, ale nie wiedzieliście jak to dokładnie zrobić – tutaj zobaczycie! Eevee jest niezwykłym pokemonem z tego powodu że od jej nazwy przed ewolucją zależy jej typ po ewolucji! Zobaczcie sami jak to dobrze wykonać!

Odpowiednio:

 • Sparky = Jolteon
 • Rainer = Vaporeon
 • Pyro = Flareon

I teraz jak to zrobić:

 • Odpal Pokemony
 • Wejdź w Pokemon
 • Znajdź Eevee
 • Zmień nazwę Pokemona na jedną z: Pyro, Rainer, Sparky
 • Zresetuj grę (jest to konieczne, aby mieć 100% pewności, że nastąpiła faktyczna zmiana nicku Pokemona i nie było żadnego laga/błędu
 • Ewoluuj Pokemona

Jakimś dziwnym trafem nie dostajesz jajek?

pokemongoeggs1280-1468542910365_large

Jeżeli od dłuższego czasu nie dostałeś jajek – nie myśl że to głupi niefart. Możliwe że nie masz miejsca w ekwipunku! Jajka są przedmiotami, więc zabierają miejsce tak samo jak np. potiony.

Jak odnaleźć ostatnio złapane Pokemony?

To proste! Jeżeli nie wiecie jakiego Pokemona ostatnio złapaliście, to mamy prostą odpowiedź. Poksy złapane w ostatnich paru dniach posiadają na ich obrazkach niebieską mgiełkę/dymek.

Pokemony w dziwnych miejscach?!

Znajdzie się kilka kasyn online w polsce, gdzie będziecie mogli znaleźć niezwykłe Pokemony! Jeżeli znajdujemy poksy na opuszczonej drodze, czy w Biedronce, to czemu nie mielibyśmy znaleźć ich w kasynie? Jest możliwe ponieważ Pokemony sprawnują się w miejscach w których jest dużo ludzi, a np. kasyno jest jednym z nich!

Ditto!

Od niedawna można złapać Ditto w grze! Od chwili w grze jest dostępny specjalny event, w którym m.in jest zwiększona ilość zdobywanego doświadczenia i stardusta. Ale najważniejsze jest to że został wprowadzony Ditto! Wielu graczy tworzyło teorie spiskowe nt. tego Pokemona; sądzono że może się ukrywać pod postacią pokestopów lub ukrywa się bardzo dobrze. Teraz Niantic odsłoniło swoje karty i – sami zobaczcie!

Nieźle, co? W sumie to było do przewidzenia ponieważ umiejętnością Ditto jest możliwość skopiowania dowolnego Pokemona i jego ataku, co w przypadku Rattaty się sprawdziło! Link do oficjalnego postu od Niantic – kilk! I tutaj żeby zobaczyć cały opis eventu po polsku!

Google było pierwsze?

1 Kwietnia 2014 roku Google wypuściło coś ciekawego. Coś tak ciekawego, że po ponad dwóch latach ten pomysł został wydany na komórki i stał się hitem. Tak, można powiedzieć że Google stworzyło koncept Pokemon GO! Pewnie jesteście teraz dość skonsternowani, więc zobaczcie to:

 • Możliwość zbierania Pokemonów w “realnym otoczeniu” – jest
 • Obeność AR (rozszerzonej rzeczywistości) – jest
 • Ewolucje poksów – jest

Bingo! Ale zobaczcie – ten prima-aprilisowy żart pokazał jak dużo ludzi chciałoby taką grę jak powstałe stosunkowo niedawno Pokemon GO! Niantic “tylko” musiało stworzyć grę.

Kiedy warto ewoluować Pokemony?

Jeżeli chcemy wyewoluować kilka Pokemonów w jednym czasie, warto to zrobić przy włączonym Lucky Egg, ponieważ daje nam to podwojenie doświadczenia które otrzymamy.