Overwatch r.

Winston w Injustice 2? Brzmi ciekawie!

Bohater DC, Goryl Groddto to Winston w Injustice 2 z tym, że jest wieczne wściekły i bardzo niebezpieczny. Ale czy faktycznie to Goryl naukowiec?

Zapewne widzieliście już zwiastun gry Injustice 2, która to została zapowiedziana na 2017 rok. W jego najnowszej odsłonie wraz z gameplayem widać pewną postać, a dokładnie Goryla Groddto, który jest odziany w kombinezon przypominający ten, który nosi Winston z Overwatch. Co jednak Goryl Grodd ma wspólnego z Winstonem?

Winston w Injustice 2? Brzmi ciekawie!

Winston w Injustice 2

Na początku trzeba przypomnieć pokrótce kim jest Goryl Grodd. Jak samo wskazuje to jest małpa o  wysokiej inteligencji i niezwykłych zdolnościach parapsychologicznych. Napędzany ogromną nienawiścią do rasy ludzkiej, Grodd wykorzystuje moc kontroli umysłu i telepatii do prowadzenia nieustającej wojny z Flashem. Zatem jaki on ma związek z Winstonem? A no taki, że Winston to superinteligentny, genetycznie zmodyfikowany goryl, który jest genialnym naukowcem i symbolem wielkiego potencjału ludzkości, a zarazem awanturnikiem, który walczy z wrogami Overwatch jak nadarzy mu się taka okazja. Podobieństwa niewątpliwie są, a w takim przypadku bohater strzelanki Blizzarda idealnie komponuje się w grę od Netherrealm. Być może doszło do jakiś rozmów między producentem gry Overwatch a Injustice 2 w którym doszli do porozumienia, gdzie Goryl Grodd otrzyma skórkę w postaci pancerza wspominanego Winstona. To miałoby sens. Kilkukrotnie zdarzało się, że w grze w której uczestniczą bohaterowie DC Comics otrzymywali elementy inspirowane z innych źródeł. Jeżeli nie oglądaliście nowego trailera Injustice 2 to poniżej możecie go zobaczyć, a od 0:20 jest pokazana małpa w akcji!

[latest_posts category=”overwatch” count=”6″]