Overwatch r.

Urodziny Overwatch. Świętujemy z Blizzardem – event, 50 urodzinowych loot boxów…

No już, przyznajcie się... Kto za mną tęsknił?! Kit, że tuż tuż matura z biologii. Jesteście ważniejsi! Wraz z moją nieuchronną zagładą na maturze, przybędzie coś jeszcze! Lada dzień, Overwatch będzie miał oficjalny rok od czasu wyjścia na sprzedaż! Yey! Urodziny!

24 maja 2016

Ta data dla wielu z naszych braci – graczy jest dniem, w którym na zawsze stracili rodziny i życie towarzyskie poświęcając się wbijaniu kolejnych lvli dla skrzynek z łupami, a następnie zdobywaniu jak największych rang dla ruchomych graffiti! Jest to data premiery pierwszego MOBA-FPS od Blizzarda! Już za kilkanaście dni OW będzie miał URODZINY <Strzela konfetti> Czy to był falstart? Meh. I don’t care… Śnieżyca przygotował coś extra dla swoich wiernych graczy!

Skrzynki na urodziny!

50 urodzinowych loot boxów. Dobrze czytacie! Tyle będzie można otrzymać skrzynek z okazji 365 dni Overwatch! W każdym razie tak podają źródła, jednak… Czy za darmo? Nie wiemy dokładnie czy otrzymają je wszyscy, wiemy jedynie, że istnieje taka nagroda. Jednak prócz skrzynek, wiemy też o powstaniu nowego osiągnięcia, za które – jak podejrzewają gracze – prawdopodobnie otrzymamy ówcześnie wspomnianą nagrodę! Jednak za co będzie to osiągnięcie? Nikt nie wie. Możliwe, że zostanie wprowadzony nowy tryb, jak to OW robił już nie raz na różne okazje. Jak dla nagroda w postaci dużej ilości skrzynek jest dużo ciekawszym rozwiązaniem niż samo podarowanie ich nam przy logowaniu… A co wy sądzicie?~ Niestety istnieje również przypuszczenie, że te legendarne 50 skrzynek to zwyczajna promocja typu “-50% ceny”… Musimy ubrać się w cierpliwość i być dobrej myśli!

Będzie Event!? Kto może dostać Skiny?

Co to byłby za Event, gdyby Blizzard nie stworzył znowu miliarda nowych graffiti, dialogów i kilku ciekawych prezentów!? Spraye niszczą marzenia… Zwłaszcza ostanie… Nie będę płakać, że Reiny nie jest ojcem Phary… Nie będę! Zamiast tego może skupmy się na tym, co się liczy! Ekhem! Tak więc jak wiemy z wywiadów, istnieje kilkoro bohaterów, którzy mogą otrzymać legendarne skiny w najbliższym święcie! Ale kto zapytacie?

Zarya – Po ostatniej burzy, która powstała po wprowadzeniu Zaryi do HotS-a i podarowaniu jej trzech GENIALNYCH skórek, Blizzard zarzekał się, że są w trakcie pracy nad nowym legendarnym skinem dla Rosjanki w jej rodzimej grze! Czyżby w tym czasie pracowali nad nim dla tej okazji?

Hanzo – Hanzo jest jednym z niewielu bohaterów, którzy nie otrzymali nowej legendarnej skórki w żadnym z eventów. Zostało to zauważone przez twórców, którzy jakiś czas temu obiecali to zmienić. Spodziewajmy się więc wkrótce jakiegoś urodzinowego prezentu dla łucznika!

Symmetra – Niewiele osób wie, że Symmetra miała mieć zmienione skiny związane z Devi – Hinduską boginią. I to… Prawie rok temu. Hindusi nie zgadzali się, by ktokolwiek mógł sterować ich boginią, która według ich wierzeń sama miała panować pieczę nad losem ludzkim. Jak widać nie tylko Rito zapomina dotrzymywać obietnic, ale warto zauważyć, że podobnie jak Hanzo nie otrzymała od dawna nowego, złotego skina. 

Kiedy rozpocznie się impreza?!

Głupio by w końcu było, gdyby wydarzenie trwało jeden dzień, prawda? Wiele osób sądziło, że zacznie się on lada dzień. Muszę Was zawieść, gdyż nie dostaliśmy niestety żadnych informacji jeśli chodzi o datę rozpoczęcia. Musicie być cierpliwi!

urodziny

Czy tylko ja nie mogę się doczekać? Jak sądzicie, co Blizzard wymyślił dla swoich wiernych graczy?!