Overwatch r.

Unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Overwatch!

Serwis IGN przygotował unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Overwatch, która w Polsce kosztuje 499.00 PLN! Czy jest warta swojej ceny? Zobaczcie sami!

Edycje Kolekcjonerskie gier Blizzarda zawsze się pojawiały i pojawiać się będą. Jednak jest to pierwsza kolekcjonerka w której poza cyfrowymi dodatkami, artbookiem, ścieżką dźwiękową z gry i samej gry znajdują się karty pocztówkowe prezentujące 12 map oraz figurka Żołnierza-76 i to nie taka mała, bo aż 28 cm wraz z podstawką. Zagraniczny serwis IGN, przygotował…

Unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Overwatch!

Unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Overwatch

Blizzard zdecydowanie się postarał jeżeli chodzi o kolekcjonerkę, ale czy 499.00 PLN, bo taka cena widnieje w sklepie cdp.pl jest ceną odpowiednią do takiego zestawu? Według mnie – NIE, gdyż za podobną cenę są zdecydowanie lepsze Edycje Kolekcjonerskie. Tu nawiązuje się myśl o EK gry Wiedźmin III Dziki Gon, która poza standardowym wyposażeniem znalazł się bardzo dobrze wykonany medalion wiedźmiński. W ekskluzywnym wydaniu Overwatch brakuje czegoś co można chociażby nosić np. koszulkę lub medal agencji Overwatch.

Ale ostatecznie to Wy musicie ocenić czy EK od Blizzarda jest warta swojej ceny.
[latest_posts category=”overwatch” count=”6″]