Overwatch r.

Smuga pojawi się w filmie Ready Player One!

Ready Player One to nowy film studia Warner Bros, jest pełen easter eggów, a jednym z nich jest postać Smugi!

Niestety nie jest to film poświęcony stricte Overwatch. Jest to historia zupełnie inna:

Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya (Mark Rylance). Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją niewyobrażalną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe „wielkanocne jajko” ukryte gdzieś w OAZIE. Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat. Młody Wade Watts (Tye Sheridan), kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.

Źródło

Gdzie w tym wszystkim Smuga?

Cały film jak wspominałem pełen jest nawiązań, pojawiają się lub są wymieniane postaci z innych uniwersów. Możemy zobaczyć np. Gandalfa, Larę Croft i właśnie naszą Smugę.

ready player one

Występuje w jednym ze zwiastunów i pojawia się dosłownie przez chwilę, dlatego można założyć, że jej postać robi bardziej za tło niż główną rolę. Tak czy inaczej fajnie jest zobaczyć znajomą twarz w filmie.

Pełny zwiastun (Smuga w 2:08)

Jest to zwiastun pochodzący z latynoamerykańskiego kanału Worner Bros, jedyny (jaki widziałem) w którym występuje jej postać.


Premiera filmu 6 kwietnia 2018

Pójdziecie na to?

Źródło