r.

Overwatch – Winston – Opis bohatera

Rolą Winstona jako jednego z agresywniejszych tanków jest niweczenie każdego planu przeciwnika. Jego styl gry to po prostu wpieprzanie słabych celi na śniadanie.

Jeśli Trupia Wdowa wraz z Łaską próbują coś ugrać, lecisz na nich. Jeśli Symmetra próbuje postawić teleporter, jest Twoja. Jeśli Zenyatta cziluje się na tyłach walki debufując Twój team gdy Genji z Kulą Harmonii niszczy Twój team, zmiażdż ich.

winston

Każda postać, która nie jest tankiem jest Twoim celem. Twój ultimate leczy do full hp więc postaraj sie go zachować na “czarną godzinę”. Również za pomocą ulta możesz wypychać wrogów np. z punktów przejęcia.

Overwatch – Winston – Statystyki

 

 • Punkty zdrowia: 500, (1000 podczas ultimate)
 • Broń: Działko Tesli. 100 ładunków w magazynku. +3 obrażenia na każdą sekundę rażenia celu (294 przy pełnym wyładowaniu)

Overwatch – Winston – Umiejętności

Plecak odrzutowy [Shift]

100px-Ability-winston2

 • Opis: Gwałtowny skok w powietrze zadający znaczne obrażenia pobliskim przeciwnikom oraz ogłuszający ich przy lądowaniu
 • Cooldown: 8 sekund
 • Obrażenia: 15-50

Emiter osłony [E]

100px-Ability-winston3

 • Opis: Tworzy pole siłowe w kształcie sfery, która pochłania obrażenia, dopóki nie zostanie zniszczona. Sojusznicy ochraniani osłoną mogą nadal ostrzeliwać przeciwników.
 • Cooldown: 13 sekund
 • Czas trwania: Do zniszczenia

Pierwotny Szał (Ultimate) [Q]

100px-Ability-winston4

 • Opis: Pierwotny zwierzęcy instynkt przejmuje kontrolę nad Winstonem. Wchodzi wtedy w tryb berserkera, jego zdrowie się podwaja, ataki wręcz są dodatkowo wzmocnione a cooldown na Plecak odrzutowy jest krótszy. W czasie trwania nie może korzystać z broni.
 • Obrażenia: 40
 • Czas trwania: 10 sekund

Overwatch – Winston – Kontry

Dobry przeciwko

POSTAĆOPIS
Icon-portrait-hexagon.1dCOrTrupia WdowaŁatwa do zabicia dla Winstona. Zabicie jej zawsze ułatwi push Twojej drużynie.
Łaska Mercy overwatchŁaskaTak samo jak Wdowa łatwa do zabicia dla Winstona. Pamiętaj, że zabicie Łaski jest więcej warte!
 Icon-portrait-hexagon.1Gmx7ZenyattaJak każdy delikatny bohater, idealny cel dla Winstona. W dodatku pozbawisz przeciwników supporta.
 Symmetra1SymmetraBardzo ważny cel dla Winstona, ze względu na teleporty. Jeżeli w przeciwnym zespole znajduje się Symmetra, powinna być Twoim priorytetem.
 Genji_Profile_PictureGenjiJeśli złapiesz Genji bez dasha łatwo sobie z nim poradzisz. Na dodatek Genji nie może odbić obrażeń z broni Winstona.
 Icon-portrait-hexagon.0uJzLSmugaJeśli złapiesz Smugę bez Mignięcia i Powrotu, nie będzie mogła od Ciebie uciec, czyli będzie martwa.
 Junkrat_PortraitZłomiarzBariera Winstona może zablokować duży spam obrażeń, jeśli umieścisz ją blisko ładunku lub drużyny. Na dodatek Złomiarz niewiele może zrobić przeciwko Winstonowi, który znalazł się tuż przy nim.

 

 Icon-portrait-hexagon.0AUxZHanzoJeśli Winston dostanie się do Hanzo, Hanzo może liczyć tylko na najlepszy headshot w swoim życiu, bo nic innego go nie uratuje. Zabicie go zajmuje gorylowi 3 do 4 sekund.

 

Kontrowany przez

 

POSTAĆOPIS
 Icon-portrait-hexagon.4VowjŻniwiarzŻniwiarz świetnie radzi sobie z tankami, to jego robota. Nic nie jest bardziej podatne od Winstona, który właśnie zużył swój skok.
 Roadhog_portraitWieprzuJego broń zadaje ogromne obrażenia tankom takim jak Winston, a hak też jest bardzo dobry na podatne cele. Na dodatek jego ult kontruje ult Winstona.
 Mei_Profile_PictureMeiMei ma całkiem dużo zdrowia i wytrzyma obrażenia od Winstona, który musi znaleźć się w miarę blisko, a zamrożony zostanie łatwym celem.
ZaryaZaryaJest dobra w chronieniu swoich delikatnych sojuszników.

[latest_posts category=”overwatch” count=”6″]