Overwatch r.

Overwatch Memory of War! Unboxing!

Mało kto wie, że istnieje edycja Overwatch Memory of War, która poza samą grą w Edycji Origins zawiera fizyczne gadżety z nią związane!

Zawartości Edycji Kolekcjonerskiej gry Overwatch nikomu nie trzeba przedstawiać, bo każdy doskonale wie, co w niej się znajduje. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że Overwatch został wydany w edycji Memory of War, która poza grą w Edycji Origins zawiera fizyczne gadżety związane z nią, będące tylko w Recruit Kitach przekazanych popularnym YouTuberom.

Overwatch Memory of War! Unboxing!

Overwatch Memory of War

W Polsce sama gra kosztuje średnio od 190.00 PLN do około 240.00 PLN, jednakże nie otrzymujemy nic poza cyfrowymi dodatkami w ramach Edycji Origins. Na brytyjskim Amazonie od jakiegoś czasu grę można nabyć w ekskluzywnej edycji Memory of War, która oprócz samej gry zawiera kolekcjonerską odznakę oraz metalową monetę. Koszt edycji wraz z przesyłką nie przekroczył 210.00 PLN! Jeżeli jesteście zainteresowani tą edycją, to odsyłam do oferty klikając tutaj! Całość zaprezentowana została w unboxingu!


[latest_posts category=”overwatch” count=”6″]