Overwatch r.

Open Beta ruszyła! Winston zagrzewa do walki!

Overwatch wchodzi na ostatnią prostą. Do premiery pozostało już tylko 3 tygodnie, a oczekiwana Open Beta właśnie się rozpoczęła, ale do 5 maja grają VIP'y!


Prośby graczy zostały wysłuchane, a na tę chwilę czekała wielka populacja zainteresowanych nowym tytułem od Blizzarda. Ruszyły ogólnodostępne testy dla wszystkich! Z jednym małym “ale” – od 3 maja dostęp do gry mają Ci co zakupili grę w pre-orderze i zaproszeni przez nich znajomi, a od 5 maja dostęp do otwartych testów będą mieli wszyscy! Zakończenie testów 9 maja!

Open Beta ruszyła, a Winston zagrzewa do walki!

Open Beta

Beta ruszyła nie tylko na komputerach stacjonarnych, lecz również na konsolach. W trakcie trwania testów, gracz będzie miał do dyspozycji 21 bohaterówcztery tryby gry i 12 map oraz  oraz wszystkie tryby rozgrywki. Począwszy od treningu przez rywalizację kończąc na tygodniowych rozróbach. Deweloperzy oddali również w ręce graczy, system progresji i nagrody z nim związane  Więcej szczegółowych informacji znajdziecie tutaj! Nawet sam Winston zagrzewa i zachęca agentów do walki!

A czy Wy weźmiecie udział w otwartych testach gry Overwatch? Jeżeli tak to koniecznie podzielcie się z nami kim zagracie na początku!

[latest_posts category=”gamerlifestyle” count=”6″]