Overwatch r.

Nowi agenci? Nowa mapa? Coś się zbliża!

Blizzard lubi robić niespodzianki. Na łamach portalu społecznościowego Facebook pojawiło się "aktywacja agentów"! Czyżby nowi agenci Overwatch?

Kalifornijski gigant przyzwyczaił wszystkich swoich fanów do tego, że lubią od czasu do czasu robić jakieś niespodzianki. Tak jest i tym razem. Na łamach portalu społecznościowego Facebook pojawiła się informacja o “aktywacji agentów”. Gracze podejrzewają zapowiedź nowych bohaterów, ale czy Blizzard wyda coś nowego jeszcze przed premierą lub krótko po niej tego nie wiemy!

Nowi agenci? Nowa mapa? Film o Żołnierzu 76!

Nowi agenci

Z powyższej grafiki wynika, że w piątek, 20 maja 2016 roku o 19:00 odbędzie się coś wielkiego, może konferencja na której Blizzard zaprezentuje nadchodzące rozszerzenie do Overwatch? A może właśnie będzie to Atena o której krążą pogłoski od kilku miesięcy? Tego nie wiemy, ale jutro się wszystkiego dowiemy. Wypatrujcie newsów, bo podejrzewamy, że będzie się działo!

23 maja w niektórych kinach w Polsce, odbędzie seans filmowy z Overwatch. W nim zobaczymy krótkometrażowy film o Żołnierzu-76 poszukiwanego listem gończym. Czy okaże się w nim kim on tak naprawdę jest? Może właśnie Morrison? Kolejna rzeczą jaka zwróciła szczególną uwagę to news na oficjalnej stronie gry Overwatch zatytułowany “Wizja Lumerico dla Meksyku ujawniona – Ale zagrożenie wciąż jest realne“. Z czym on się wiąże tego również nie wiemy. Wszystko wskazuje, że będzie to nowa mapa zatytułowana LumeriCo. Akcja lokalizacji będzie dziać się w nocy, gdzieś w okolicach nowo wybudowanej elektrowni jądrowej Dorado. Intrygującą informacją jest wątek grupy przestępczej Los Muertos o której nic nie wiadomo, ale sami członkowie uważają się za rewolucjonistów walczących o poprawę losu ludzi, którzy zostali pozostawieni samym sobie po kryzysie omnicznym i tych zapomnianianych przez rząd, mający ich reprezentować. Może właśnie to zaprezentuje Blizzard na najbliższej konferencji? Możliwe również, że Los Muertos to grypa byłych agentów Overwatch, którzy odeszli po tym jak agencja została zamknięta. Kim mogliby być członkowie oraz kim jest przywódca? Czekamy z niecierpliwością na rozwinięcie tego wątku. A jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej to zachęcamy do zapoznania się ze źródłem.

[latest_posts category=”overwatch” count=”6″]