Overwatch r.

Nowa skórka do Fary – to dopiero początek!

Blizzard World, nowe legendarne skórki, graffiti, ikony co jeszcze? Więcej skórek!

Blizzard nie spoczywa na laurach, oprócz eventów i związanej z nimi zawartości, trwają prace nad rzeczami, które mają zostać dodane do standardowych lootboxów. Niejednokrotnie już o tym pisaliśmy. Co ciekawe, nie wszystko zostało jeszcze pokazane. Zapowiadano, że mają pojawiać się jeszcze pojedyncze skórki do różnych bohaterów…

Zapowiedzi okazały się prawdziwe! Każdego dnia aż do wtorku mamy otrzymywać nowe skórki (oprócz już ujawnionych klik). Bohaterką dzisiejszego dnia jest Fara.

Czas na dzień 1 – ASP Fara

Co w kolejnych dniach?

Jest to legendarna skórka, co widać a pierwszy rzut oka, moim zdaniem jest śliczna. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że jej wizerunek widzieliśmy już wcześniej…

asp pharah

Jest to jedno z nowych graffiti, na którym widzimy powyższego skina. Dzięki temu możemy wysnuć wnioski co do kolejnych skórek.

Bardzo prawdopodobne (może nawet pewne), że dostaniemy takie skórki do Hanzo, Divy i Lucio. Jedno nie daje mi jednak spokoju, nie trzeba bowiem być matematykiem, żeby stwierdzić że do wtorku jeszcze 4 dni (nie licząc go), a postaci są 3. Może szykuje się jeszcze kolejna nowa mapa? Ciężko stwierdzić, najbliższe dni dadzą odpowiedź.

Strasznie dużo się dzieje ostatnio. Na którą skórkę czekacie najbardziej?