Overwatch r.

Bardzo możliwe, że poznaliśmy datę wyjścia 27. bohatera

Przeróżne dziwne daty, litery, cyfry, znaki rozsiane są w całym Overwatchu. Nie wiadomo, czy w ogóle większość cokolwiek znaczy, tym razem jednak jest to bardzo prawdopodobne. 

Wiadomo, że kolejny bohater jest już gotowy i wszyscy z niecierpliwością na niego czekamy. Dużo ludzi szuka pewnych wskazówek i powiązań z nim związanych. Wszystko dlatego, że Blizzard lubi takie zagrywki i chociażby Moirę mogliśmy zobaczyć w jednym z komiksów, zanim pojawiła się w grze. Możliwe, że dlatego zwrócono w ogóle uwagę na te kilka cyfr.

Tablica rejestracyjna w Junkertown

Zdjęcie to pojawiło się już jakiś czas temu i wzbudziło wiele podejrzeń. Chodzi o jej numer, jest to 03-20 i bardzo możliwe, że chodzi tutaj o datę 20.03. Oczywiście jest to tablica jak każda inna i bardzo łatwo można poddać w wątpliwość, że cokolwiek to znaczy. Ale tutaj pojawia się kolejna rzecz.

Klaps reżyserski

27 bohater overwatch

Klaps – tak właśnie nazywa się ten śmieszny przyrząd. Jak widzicie, widnieją na nim te same cyfry. Oraz coś, co napędza całą tę teorię, czyli liczba 27. Oczywiście możecie powiedzieć, że to przypadek, dlatego zwróćcie uwagę na jeszcze jedną rzecz.

20 marca jest bardzo blisko 21 marca, czyli daty wyjścia Orisy i co więcej, wypada we wtorek. A większość nowości pojawia się właśnie we wtorki.

Jest to dość ciekawe znalezisko, zwłaszcza kiedy zestawimy te wszystkie informacje razem, niestety dowiemy się o słuszności tego, dopiero gdy 27 bohater zawita do gry.

Myślicie, że coś w tym jest?