Overwatch r.

Jak mógłby wyglądać nowy system prezentacji zagrań?

Prezentacje zagrań są nieodłącznym elementem rozgrywki, jednak często są dość krzywdzące. Podobno trwają prace nad ich nową wersją, uwzględniające więcej niż jedną osobę. Jak to mogłoby wyglądać w praktyce?

Nie raz już pewnie mieliście sytuację, że grając np. Zarią puszczacie idealnego ulta w 6 osób, Smuga czy Hanzo poprawiają swoim, team kill, najlepsze zagranie i… Was tam nie ma. Pomimo tego, że cała ta akcja zaczęła się właśnie od Was. Przecież duża część najlepszych akcji nie jest zasługą tylko jednej osoby i wszyscy dobrze o tym wiemy, w końcu Overwatch to gra drużynowa.

Nowe prezentacje zagrań

Autorem tego projektu jest MustachioEquestrian i według niego nowy system prezentacji zagrań miałby pokazywać wszystkie osoby, które przyczyniły się do akcji. Bez przedłużania zobaczcie jak to mogłoby wyglądać:

Jak widzicie oprócz samego Żniwiarza, który zabił te 6 osób wyróżniono też Anę, której ult przyczynił się do tego w dużym stopniu. Oczywiście nie jest to aż tak łatwe do zrobienia, ponieważ kamera musiałaby automatycznie przechodzić z osoby na osobę. Jednak jak najbardziej jest to możliwe i może w niedalekiej przyszłości usłyszymy o tym co nieco.

Moim zdaniem jest to naprawdę super pomysł, zawsze fajnie jest zobaczyć ciekawą akcję z różnej perspektywy. Myślę, że nareszcie healerzy zostaliby docenieni.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Macie swoje pomysły?