Overwatch r.

Letnie igrzyska w Overwatch rozpoczęte!

Rozpoczęły się letnie igrzyska olimpijskie, w których gracze będą rywalizować ze sobą w nowej rozróbie! Dołącz do zabawy i zgarnij specjalne nagrody!

Letnie igrzyska olimpijskie w Overwatch rozpoczęły się 2 sierpnia, a zakończą się 22 sierpnia. W trakcie trwania wydarzenia, gracze będą mieli dostęp do specjalnie przygotowanej rozróby – Futbolúcio! To jest nic innego jak piłka dźwiękowa, bo do piłki nożnej daleko! Zabawa jest jednak przednia! I zachęcamy do wzięcia udziału w grze!

Letnie igrzyska w Overwatch rozpoczęte!

Letnie igrzyska

Zwiastun wydarzenia!

Nowe skrzynie i nagrody!

BKELZDNEW5JP1470105956849

Wszystkie zdobyte lub kupione skrzynki z łupami mają nowy wygląd. Do oryginalnej zawartości dodano ponad 100 nowych elementów ozdobnych o tematyce igrzysk olimpijskich. Wśród nich są m.in. graffiti, emotki, zwycięskie pozy, prezentacje zagrań, portrety graczy i okazjonalne skórki. Nowych elementów nie będzie można kupić za kredyty. W każdej sezonowej skrzyni z łupami znajdzie się przynajmniej jeden przedmiot z kolekcji letnich igrzysk. Wszystkie przedmioty z tej kolekcji są limitowane, więc będzie można je zdobyć tylko do końca trwania wydarzenia. Warto się śpieszyć!

87UEOG4RJ52U1470107671001

Rozróba – Futbolúcio

Czym byłyby igrzyska bez sportowych zmagań? W sumie chyba niczym. Dlatego Blizzard wprowadził do gry nową specjalnie przygotowaną rozróbę – Futbolúcio. Jest to futurystyczna wersja piłki nożnej, którą można nazwać również jako piłka dźwiękowa. Zespoły składają się po trzech graczy wcielających się w rolę Lúcio, którzy będą grać w piłkę, a głównym priorytetem jest zdobycie największej ilości bramek w czasie 4 minut. Na boisku znajdują się specjalne trampoliny i ściany z przyśpieszeniem, dzięki czemu Lúcio będzie mógł wykonywać niezwykłe akcje meczu.

1

2

3

4

W tej Rozróbie jego atak podstawowy będzie zastąpiony atakiem wręcz, dzięki czemu Lúcio będzie mógł uderzać w piłkę. Jest to idealny sposób na dryblowanie, wymijanie, podawanie i strzelanie na niewielkie odległości. Gdybyście chcieli przerzucić piłkę na drugi koniec boiska, będziecie mogli użyć alternatywnego trybu ataku Lúcia – potężnej fali dźwiękowej, która doskonale się do tego nadaje. W przeciwieństwie do innych trybów gry w Futbolúcio zwiększenie szybkości zdolnością Lúcia Przejście będzie działało tylko na niego. Natomiast Superzdolność Bariera Dźwiękowa będzie przyciągać piłkę do Lúcia z dowolnego miejsca na boisku.

Napiszcie koniecznie co myślicie o pierwszym wydarzeniu w Overwatch. Tak kolorowym i całkiem zabawnym. W mojej skromnej opinii jest to na pewno fajną odskocznią od codziennego grania w trybie rywalizacji czy szybkiej grze.

[latest_posts category=”overwatch” count=”6″]

[Źródło]