Overwatch r.

[Ankieta] Jaka jest Twoja ulubiona mapa w Overwatch?

Mapy w Overwatch, jak i zresztą w wielu grach odgrywają naprawdę dużą rolę. To od ich charakterystyki często zależy dobór taktyki, a nawet losy meczu. Dlatego też każdy ma swoje ulubione pozycje i te, które darzy szczerą nienawiścią. Czas przekonać się jakie jest zdanie społeczności na ten temat.

Na pewno mieliście taką sytuację, w której siedzicie uśmiechnięci w lobby, słyszycie cel podróży i radość znika, bo przed Wami kilkanaście minut udręki. Każdy ma taką lokalizację w świecie Overwatch, której nie cierpi. Moją jest Kolonia Księżycowa Horyzont – nie znoszę jej, ten pierwszy punkt jest często strasznie ciężki do przejęcia. Natomiast jeśli od razu po zajęciu punktu A nie wbijesz się do B i go nie przejmiesz lub zajmiesz w jakimś stopniu, czeka cię uciążliwa zabawa w podchody. Nie twierdzę, że jest to zła mapa, można się na niej świetnie bawić, ale niesmak pozostaje.

Wyżaliłem się już, teraz czas na konkrety. Przed Wami ankieta, stworzona przez Jeffa Kaplana, który przybywa z arcyważnym pytaniem…

Jaka jest Twoja ulubiona mapa w Overwatch?

mapy overwatch

Jak widzicie póki co King’s Row jest na prowadzeniu z dużą przewagą, a zakłady Volskaya Industries uplasowały się na szarym końcu, ale wszystko może się jeszcze zmienić. Dzięki Waszym głosom!

Link do ankiety

Zastanawia mnie tylko, po co tak właściwie Blizzardowi ta informacja. Czy chodzi po prostu o zorientowanie się “co lubią gracze”? Czy może mają w tym ukryty cel? 

Pochwalcie się co zaznaczyliście.