Overwatch r.

Zmiana skina podczas wyboru bohatera? Koncepcja zmian interfejsu

Z reguły nie ma rzeczy doskonałych (może poza brzuchem Kasahary), świetnym tego przykładem są gry. Ilość lagów, bugów, jakość tekstur, dopracowanie bohaterów,map itd. Wszystko to można ulepszyć, włącznie z interfejsem. Jeden z graczy Overwatcha stworzył koncepcję dodatków do interfejsu, które wydają się być całkiem interesujące.

Kalendarz

Na pierwszy ogień idzie kalendarz, dla weekendowych graczy nie jest to jakiś ważny dodatek, ale dla prawdziwych zapaleńców, czy drużyn jest dość przydatny. Jak widzicie na pasku widoczne są nadchodzące eventy, które wcześniej wpisaliście do kalendarza. Możecie nadać im tytuł, dać kategorię, godzinę rozpoczęcia/zakończenia, dodatkowy opis, oraz zaprosić do nich znajomych.

Udostępnianie plików

Kolejna zmiana dotyczy obszaru kariery, gdzie moglibyśmy dzielić się ważnymi chwilami z pozostałymi graczami. Wiem, że obecnie można pobierać najlepsze momenty, czy zagrania meczu, ale tutaj mielibyśmy oprócz tego możliwość udostępniania zdjęć i wglądu do plików naszych znajomych.

Skin select

zmiany interfejsu overwatch

I ostatni, moim zdaniem najlepszy dodatek, czyli wybór skinów podczas wyboru bohatera. Aktualnie możemy zmienić skórkę jedynie poza rozgrywką, jest to dość ograniczające, bo co jeśli macie kilka fajnych skinów do jakiejś postaci, albo chcecie się tematycznie/kolorystycznie dopasować do drużyny, macie trochę związane ręce. Ta zmiana moim zdaniem powinna się pojawić, żeby ożywić trochę grę.

To by było na tyle. Co o tym sądzicie? Chcielibyście, żeby któraś z tych propozycji pojawiła się w grze? Może macie swoje koncepcje? 

Źródło