Overwatch r.

Insurekcja na King’s Row – szczegóły rozróby

Wczoraj w Overwatch zaczął się pierwszy event fabularny - Insurekcja. Z tej też okazji Blizzard udostępnił nowy tryb PvE, w którym walczymy z Dystryktem Zero na King's Row. Oto przed Wami opis tego trybu.

Są dwie wersje tego trybu: w jednej można grać tylko Torbjornem, Łaską, Reinhardtem i Smugą, a w drugim możemy wziąć każdego bohatera. W tryb można zagrać na 4 poziomach trudności: normalnym, wysokim, eksperckim i legendarnym. Wszystkie różnią się od siebie ilością i siłą Dystryktu Zero oraz czasu podczas 4. etapu.

Etapy

1. Etap

Wychodzimy ze stacji metra i idziemy wyłączyć 3 działa przeciwlotnicze. Robimy to poprzez stanie na punkcie. Przy pierwszym punkcie atakować nas będą tylko Szturmowniki. Podczas przejmowania następnych punktów do Szturmowników dołączają Eksterminatorzy.

2. Etap

Po wyłączeniu ostatniego działa, wszyscy kierujemy się do miejsca, gdzie znajduje się ładunek na zwykłym King’s Row. Naszym następnym zadaniem jest chronienie ładunku przez 4 minuty. Oprócz poprzednich omników, pojawiać się zaczną siekacze, wybuchacze i roboty B73.

3. Etap

Po wybronieniu ładunku, trzeba go przetransportować do bram elektrowni (2. checkpoint). Roboty typu Bastion zaczną transformować się w czołgi.

4. Etap

Tutaj zaczyna się ostatni i najtrudniejszy etap. Musimy wyeliminować 4 roboty OR14. Mamy na to limitowany czas, ze względów, które są nam wyjawianie podczas gry i nie chcę i zdradzać. Po pokonaniu omników mecz się kończy.

Przeciwnicy

insurekcja rozroba

Szturmownik

Podstawowe jednostki, łatwe do zabicia.

Eksterminator

Jednostki posiadające tarcze, mają więcej życia od Szturmowników.

Siekacz

Małe robociki, które ignorują gracza i idą niszczyć ładunek.

Wybuchacz

Duża kula, która blisko ładunku wybucha. Dostaje dodatkowe obrażenie w osłonięte miejsca, które robimy strzelając w niego.

B73-SZ

Bardziej tankowate wersje Bastiona, niczym innym się nie różnią.

OR14-SZ

Tak samo jak w przypadku B73-SZ: to bardziej tankowata Orisa.

Osiągnięcia

Misja wykonana – ukończ insurekcję na wysokim poziomie trudności. Nagroda: spray “Eksterminator”.

insurekcja rozroba

Najwyższe odznaczenie – ukończ insurekcję na eksperckim poziomie trudności. Nagroda: spray “B73-SZ”.

insurekcja rozroba

Wybitna Służba – ukończ insurekcję na legendarnym poziomie trudności. Nagroda: spray “OR14-SZ”.

insurekcja rozroba

Obchodzić się ostrożnie – dostarcz ładunek, który ma powyżej 80% wytrzymałości, na wysokim poziomie trudności. Nagroda: spray “Siekacz”.

insurekcja rozroba

Grupa szturmowa – ukończ insurekcję każdym z 4 bohaterów. Nagroda: spray “Szturmownik”.

insurekcja rozroba

Zmiennicy – ukończ insurekcję (wszyscy) 8 różnymi bohaterami. Nagroda: spray “SZ-MARI”.

insurekcja rozroba

 

A Wy jak się bawicie na nowym trybie? Czy udało się już Wam przejść najtrudniejszą wersję insurekcji? Ja wciąż próbuję (;.:), ale kto się przejmuje moim zdaniem – podzielcie się więc swoim w komentarzach!