Overwatch r.

Darmowy weekend Overwatcha!

Wszyscy uwielbiamy rzeczy, które nic nas nie kosztują. Przecież płynie w nas polska krew, dlatego wielu z Was ucieszy fakt, że Blizzard po raz kolejny uruchamia darmowy weekend Overwatcha!

Overwatch za darmo

Jeśli nie byliście przekonani lub z jakiś powodów nie mieliście nigdy styczności z rajem, jakim jest Overwatch, to macie szansę na rozgrzeszenie, bowiem od piątku 26.05 godziny 20.00 do wtorku 30.05 godziny 8.59 (czasu polskiego) trwa darmowy weekend!

overwatch za darmo

Nowi gracze będą mieli do dyspozycji wszystkich bohaterów, mapy i tryby. Będą mieli możliwość normalnego zdobywania poziomów, skrzynek i dysponowania ich zawartością. A jeśli ktoś zdecyduje się na zakup gry, postęp zostanie zachowany.

Jeśli korzystasz z konsoli – ważna kwestia

Aby mieć możliwość udziału, posiadacze PS4 muszą mieć członkostwo PS Plus, właściciele Xbox One – Xbox Live Gold. Użytkownicy PC jedynie muszą posiadać konto na Battle.net.

Cieszcie się i korzystajcie, póki będziecie mogli. Szerzcie dobrą nowinę o Overwatchu i zasilajcie nasze szeregi. Im nas więcej, tym lepiej! Mam nadzieję, że dzięki tym skromnym kilku dniom gra pozyska wielu nowych graczy!