Overwatch r.

Cinder – koncept nowego bohatera w Overwatch!

Społeczność Overwatch ma bardzo bujną wyobraźnie i nie zawodzi, tworząc swoje własne postacie. Przedstawię Wam właśnie taką bohaterkę - Cinder!

Cinder to obrońca, który wykorzystuje płomienie i obrażenia na sekundę, by siać pożogę w świecie Overwatch! (imię trochę znajomo brzmiące).

cinder

[pasyw] – Hellfire

Podstawowe ataki przechodzą przez wszystkie bariery, jak np. tarcza Reinhartda, oraz zadają zmniejszone obrażenia, jeżeli dla danego przeciwnika nie są zadawany damage over time. Dodatkowo pancerz jest wypalany, bez zmniejszania obrażeń Cinder.

[LPM] – Pyro Gloves

Wystrzeliwuje ogniste kule, które zadają 35 obrażeń oraz podpalają przeciwnika, zabierając mu 5 pkt. na sekundę przez 3 s.

[PPM] – Floating Flames

(4 sekundy CD). Zostawia za sobą ognistą kulę, która strzela 5 pociskami, zadającymi 20 obrażeń i 3 pkt. na sekundę przez 4 s.

[E] – Incinerate

(6 sekund CD). Podpala obszar w promieniu 6 metrów, który zadaje 35 obrażeń przy dotknięciu obszaru, zadając 15 pkt. zdrowia przez 3 s.

[SHIFT] – Wall of Flames

(2 sekundy CD). Stawia ognisty filar, który zadaje 25 obrażeń przy zderzeniu oraz 10 pkt. zdrowia na sekundę przez 2,5 s.

[R] – Chaos Storm

Cinder podpala się i kładzie ręce na ziemię. Obszar w promieniu 15 metrów wybucha ogniem, zadając 100 obrażeń. Na tym samym obszarze pojawia się lava, która zadaje 300 pkt. zdrowia przez 5 sekund.

Chętnie widzielibyście ją w świecie Overwatch? Zbyt OP? Czy może skończy jak Sombra? Dajcie znać w komentarzach!