r.

Blizzconowe zapowiedzi 2015!

Nocą z piątku na sobotę miała miejsce ceremonia otwarcia Blizzconu 2015. Ogłoszono wiele nadchodzących nowości we wszystkich uniwersach Blizzarda. Oto one!

Po krótkiej przemowie Mike’a Morhaime’a mogliśmy ujrzeć zwiastun filmu “Warcraft” i poznać aktorów grających kluczowe role w produkcji. A to i sam trailer:

Ciekawy, nieprawdaż? Film pojawi się na ekranach kin już w czerwcu 2016!

 

StarCraft II

Po tak hucznym rozpoczęciu przedstawiono nam kolejne nowości dotyczące StarCraft II: Legacy of the Void. Mieliśmy okazję zobaczyć pełny zwiastun tego, co nas czeka.

Wiemy również, że w tej części pojawią się 2 nowe tryby, w których będziemy mogli zjednoczyć swoje siły z przyjaciółmi. Oznacza to, że nie musimy się już przejmować porażką, teraz możemy winić za to innych! Twórcy zapewniają, iż StarCaft II będzie wciąż urozmaicany. Planowe są Mission Packi. Pierwszy ujawniono już wczoraj! Nosi on tytuł: “Nova Covert Ops” i ujrzy światło dzienne wiosną 2016. Jak można się domyślać, śledzi on losy naszego ulubionego ducha. Teaser:

 

Heroes of the Storm

Następnie na scenę wkroczył HotS Game Director, Dustin Browder, który podkręcił emocje zbliżającymi się zmianami w Heroes of the Storm.

Udało Wam się dostrzec wszystkie nowości? Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o 3 nowych postaciach i 2 trybach gry, to zapraszam do lektury (link!).  Oto szczegółowe omówienie trybu Areny, którego nie znajdziecie na stronie Blizzarda:

 

Hearthstone

Szczególny szok przeżyli gracze Hearthstone, gdy Eric Dodds ujawnił nową przygodę zatytułowaną “Liga Odkrywców“.

Co daje nowa przygoda:

 • Nowe karty: jest ich ponad 40; kiedy po raz pierwszy poradzisz sobie z jakimś bossem lub wyzwaniem, otrzymasz zupełnie nową do kolekcji!
 • Karty legendarne: kiedy poradzisz sobie ze wszystkimi wyzwaniami w danej lokacji, otrzymasz przynależną do niej legendarną kartę!
 • Wyzwania klasowe: 9 całkowicie nowych wyzwań, które zostają nagradzane nową kartą klasową!
 • Nowe plansze!
 • Nowe słowo kluczowe: Odkrywca – gdy zostaje aktywowane, mamy do wyboru losowe karty. Wybrany przez stronnik trafia do ręki.
 • Nowe rewersy!

Pierwsze skrzydło nowej przygody będzie dostępne już w czwartek!

 

World of Warcraft: Legion

Bez zbędnych ceregieli pokazano nam pełen zwiastun:

Chyba nie trzeba mówić, że po tym niezwykłym pokazie kunsztu i profesjonalizmu, hype na nową ekspansję tylko wzrósł. Już latem 2016 będziemy mogli szturmować nowy kontynent The Broken Isles i – być może – zmierzyć się z samym władcą płonącego legionu! Miejmy nadzieję, że ta ekspansja nie okaże się kolejnym rozczarowaniem, a starzy gracze wrócą do świata Azeroth. Streszczenie nowości znajdziecie na tej stronie (link!).

 

Overwatch

Pierwszym rozczarowaniem (i jedynym) dotyczącym tej gry jest to, że będzie trzeba ją kupić. Jest możliwość kupienia przedpremierowej edycji na tej stronie (link!). Ważną informacją jest to, iż gra będzie dostępna na konsole! Są dostępne trzy wersje gry:

Podstawowa: 21 postaci oraz skin za przedsprzedaż do Trupiej Wdowy

Origin Edition: wszystko, co poprzednia edycja + skiny Origins (link!)  i dodatki cyfrowe:

 • Zwierzak: Mały Winston do World of Warcraft
 • Ikony do StarCraft
 • Zbroja Mercy do Diablio III
 • Rewers kart Overwatch do Hearthstone
 • I postać Smugi do Heroes of the Storm!

Edycja Kolekcjonerska: wszystko, co poprzednie edycje + artbook + ścieżka dźwiękowa + figurka Żołnierza-76

Dodano 3 nowe postacie:

D.va

 

Mei

Genji


Jest jeszcze nowa mapa zwana Hollywood.

 

Jak Wam się podobają zapowiedzi? Piszcie w komentarzach!