Overwatch r.

Ana – brakujące ogniwo między zabójcą a wsparciem

Granie postacią, jaką jest Ana, nie jest najprostsze, a dobra gra nią wymaga sporych umiejętności. W takich chwilach niektórzy przychodzą z pomocą!

Ana Overwatch

 

“Ucz się od najlepszych” to mega trafna sentencja również w tym wypadku. Użytkownik, a właściwie użytkowniczka, reddita postanowiła pomóc wszystkim mainom Any zaistnieć w grze (link do wpisu klik).

Słowem wstępu

Annabelle – taki właśnie nick ma nasza bohaterka w Overwatchu – jak opisuje, przesiaduje całe dnie w domu ze względu na opiekę nad chorą matką. Może właśnie dlatego mainuje konkretnie tę postać? Kto wie? W każdym razie, wypełnia czas, grając w Overwatcha. Od jakiegoś czasu daje osobiste porady graczom, jak i nagrywa poradniki, w których pokazuje mega przydatne triki, o istnieniu których czasami nie mamy pojęcia, zresztą zobaczcie sami:

Na deser coś ekstra:

Jak widzicie, sama precyzja pokazuje, że dziewczyna musiała poświęcić sporo czasu na doszlifowanie tych technik. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, jak sama pisze, jest otwarta i zawsze chętnie pomoże. A co Wy o tym sądzicie? Planuje ktoś zacząć mainować Anę?